Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek azzal aki mély...

Mit tegyek azzal aki mély depresszió miatt maga alatt van nincs barátja és kilátástalan?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm már öngyilkossággal dobálózik, nincs se barátja, a családját utálja, de mivel engem akar visszakapni én se vagyok a legjobb segítség mert miattam depressziós.

2018. febr. 24. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Valahogy juttasd el pszichiáterhez. Akár a családjával összefogva is. - Ha van írásos nyoma ezeknek a "dobálózásoknak", akkor biztos nem veszik majd félvállról.

Ennyi, amit tehetsz, többet nem. Gondolom, nem véletlenül szakítottatok, és ha te nem akarod újrakezdeni, akkor neki sajnos ezt tudomásul kell vennie. Az, hogy öngyilkosságot emleget, vagy komoly, akkor ugye pszichiátriai segítségre szorul; vagy csak megpróbál téged érzelmileg zsarolni, az meg mocsok dolog.

Szóval ráncigáljátok el valahogy orvoshoz (vagy a vele együtt lakók akár ki is hívhatják házhoz az orvost, ha épp súlyos a helyzet), mert ha tényleg kivan idegileg, akkor veszélyes önmagára. Ha meg csak manipulálni akar, az is ki fog derülni.

2018. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valószínű részben üres dobálózás, 2 órát telefonáltam vele, jelenleg "megvan" stádiumban van. Hiába nem szeretem nem hagyhatom hogy kárt tegyen magában.
2018. febr. 24. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!