Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Komoly bajom van?

Komoly bajom van?

Figyelt kérdés
Ott kezdődött az egész, hogy sokszor szorongtam, amit egyébként sikerült teljesen lekűzdenem. Pár hónapja soszor volt dallamtapadásom, unalomig dudolgattam magamban zenéket, amiket aznap hallottam, ettől nagyon megijedtem és majdnem mindennap azóta van 1-2 óra, mikor totál összekuszálódnak a gondolataim kb. irányíthatatlanul,totál ráparáztam és elalvás előtt is előjön sokszor... :( Viszont ha lefoglalom magam, pl elmegyek valamerre akkor nem. Túl sok barátom nincs és jelenleg nem dolgozom, sokat vagyok otthon egyedül. Utána olvastam, hogy a skizofrénia tipikus tünete a szétesett gondolkodás. Nagyon félek, hogy skizo lettem :( Mit gondoltok?
2018. febr. 26. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is ezeket egy pszichológusnak mondd el. Ő tud segíteni, ne képzelj be magadnak semmit.
2018. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem attól, hogy egy dalt napokig dúdolgattál magadban nem vagy beteg. Viszont ha ráparázol a dolgokra és internet alapján próbálod meg eldönteni, hogy mennyire vagy beteg elhiszem, hogy félsz attól, hogy esetleg valami baj van. Szerintem ne internet alapján döntsd el az ilyet, ha már nagyon kétségbe vagy esve beszélj szakorvossal. :)
2018. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze. Utánaolvastál.

Ha már ilyesmiket kell beképzelned magadnak, hogy figyeljenek rád, ott tényleg komoly baj lehet, csak ezt nem skizofréniának hívják.

2018. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak szorongásaid vannak, ezen kívül semmi bajod. De hát sose tudni hogy van e valami lappangó betegég.
2018. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!