Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitōl hullhat a hajam...

Mitōl hullhat a hajam ennyire? 18\L

Figyelt kérdés
Még csak 18 éves vagyok, mindig nagyon szép dús, hosszú hajam volt, sok docséretet kaptam érte. De mostanàban nagyon hullik, és mintha az egész el lenne vékonyodva. egyenletesen mindenhol, de talàn jobban làtszik a halàntékomnàl és forgómnàl. Màr nem merem osszekötni sem, mert csak negyede annak ami régen volt, és nem akarom hogy màsok is észrevegyék. Vàgtam belōle pàr centit, elkezdtem szedni vasat, B és C vitamint is. Mi màst tehetnék? Mitōl hullhat?
2018. febr. 28. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem ősszel és tél vége felé jobban hullik, lehet neked is ez van.


L/19

2018. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Saku14 ***** válasza:
Nekem is hullik es szedtem vasat de nm tortent semmi es alig no szerintem szerezz vmi hajvitamint en most a magic hair t akarom kiprobalni csak kicsit draga .. 17/L
2018. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kései Sirató ***** válasza:
Vashiánytól is hullhat, de terhesség és szoptatás alatt is hullik mindenkinek.
2018. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladás is lehet a szervezetben, akár egy rossz fog is. Csináltass vérképet, góckutatást. Nekem a torkom volt váladékos, gyulladt, pedig nem is fájt.
2018. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy probléma, gyulladásos góc a szervezetben, vitaminhiány, stb., sok minden okozhat hajhullást. Menj el orvoshoz, nem ártana vérvétel, fogorvosi vizsgálat, hasi ultrahang.
2018. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok minden okozhatja, ha nagyon hullik, menj el orvoshoz.


Én javaslom amúgy a Magic Hair kapszulát, illetve a professzionális samponokat, balzsamokat (Imperity, Lisap, stb.)

2018. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hormonzavar, rossz fogak is okozhatnak hajjhullást. Nekem hormonzavar okozta, 30 év felett. 37/N
2018. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

autoimmun betegség,vashiány ezek a betegségtől hullik a haj,és vékony szálúak amik nőnek,sajnos :(

még vitaminhiány,hormonháztartás zavara szokott lenni a háttérben valakiknek

2018. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a vàlaszt. A felsorolt okok közül szerintem a gyulladàs a legvalószínūbb. Igazàból két éve volt egy súlyosabb tüdōgyulladàsom amit késōn vettek észre. Rengeteg antibiotikumot kellett szednem, igazàból azóya mondanàm hogy hullik. Csak eleinte nem volt feltūnō. :$ Hajàpolàst illetøen mivel vegàn vagyok, csak natúr termékeket hasznàlok, ezért nem hiszen hogy azoktól lenne mert màr évek óta ugyanazokat hasznàlom. Hormonok, fogak rendben. Vérszegénységhez közeli vasértéket mutatott màr kétszer is a vérkép, szóval vasat màr kötelezōen szednem kell. Most még hozzà elkezdtem B és C vitamint is szedni, és valószínüleg D-t is fogok, mert lehet, hogy az sincs elég. ;$
2018. febr. 28. 18:51
 10/10 Kései Sirató ***** válasza:

Az A-vitamint is szedd! Fontos!

[link]

2018. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!