Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet köze a télnek a hangulat...

Lehet köze a télnek a hangulatomhoz? Miért lesz évről évre roszabb?

Figyelt kérdés

Négy éve ősszel kezdődött, mikor nagyon megváltozott a hangulatom. Mindig is introvertált voltam, de motivált, minden érdekelt, minden időmet a tanulásra, barátokra szántam.

Ez október környékén megváltozik, első évben még csak befelé fordulóbb lettem, idén már -nem tudom miért, visszanézve én is abnormálisnak tartom- gyógyszerre ittam, vagdostam magam, egész nap csak feküdtem, az iskolában bambultam, hánytattam magam, öngyilkos gondolataim voltak. Most úgy érzem megint elindulok kifelé, de félek, mert ezután megint jön majd egy ilyen időszak, ami roszabb lesz, akkor meddig jutok el vajon?

Most se olyan tökéletes minden, hiszen mindenki abból az énemből indul ki, és nem merek az órákhoz hozzászolni, emberekkel beszélgetni, mert mi van ha még mindig olyan vagyok, és akár mindenkit megbántok csak nem veszem észre?

Ennek az egésznek csak a koromhoz lenne köze?

16/l


2018. márc. 4. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, korán sötétedik, keveset süt a nap, többet vagyunk a lakásban, itt is olvashatsz róla:

[link]

2018. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A jó öreg téli depresszió, nálam mondjuk a nyár vltja ki ezt, mármint hatás tekintetében.
2018. márc. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!