Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni magányosság...

Mit lehet tenni magányosság ellen?

Figyelt kérdés

Évek óta nincsenek barátaim, nem mozgok olyan közegben ahol velem egykoruak voltak. 17 éves korom óta. És nem tudom kiélni a fiatalkoromat most töltöttem be a 25-t.

Neten nem tudok ismerkedni, estis suliba ahova most járok, 45-50 évesek vannak, és velük nem tudok beszélgetni.


2018. márc. 4. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe, hogy kiránduló klubok, itt sokat találsz, olyat is ami fiataloknak való. Ha pesti vagy, akkor kerületekben is vannak közösségi házak ahová lehet menni pl.: sakkozni, kártyázni, vagy egyéb programokra.
2018. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy ezt írom, de 25 évesen bizony már sosem fogod megkapni azt amit tizenévesként. Amúgy meg fprdítsd a javadra, hidd el, egyedül is lehet jókat kirándulni, eljárni programokra stb, tapasztalat, februárban töltöttem be a 25 öt én is.
2018. márc. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!