Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami betegség lehet?

Ez valami betegség lehet?

Figyelt kérdés

Egész életemben imádtam vitázni, megmondani magamét és győzni a vitában, fölényes győzelmet aratni.

Amióta anya lettem (kétszeres), azóta még jobban kiéleződött ez a dolog, mindenre ugrok egyszerűen, olyan vagyok, mint egy ragadozó, egy igazi cápa!

Mindig akad valami téma, amiről nekem megvan a véleményem és amikor valaki az ellenkezőjét állítja, akkor el akarom pusztítani - szóban!

Ez nem normális már, úgy érzem


2018. márc. 4. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Jól érzed. Talán még nem betegség, csak valami lelki sérelem miatt kialakult agresszió megnyilvánulása.
2018. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok az embered. Én még a fókát is kidumálom a jegesmedve szájából.:) Szerintem ez nem betegség, hanem adottság. Sikeres ügyvéd lenne belőled.
2018. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp te akarsz nyerni a vitában, függetlenül attól, hogy igazad van-e, akkor ha nem is betegség, de tényleg nem normális... Az a baj ezzel, hogy aki mindig önmagát akarja igazolni, az sokszor talál is mellette szóló érveket; de lehet, hogy azokat simán meg lehetne cáfolni, csak a vitapartnernek később jut eszébe, vagy már nincs hozzá kedve, mert ismer téged.
2018. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos igen. Szerintem ez egy jó kis nárcisztikus személyiségzavar. Érdemes lehet szakemberhez fordulni, de eredményt csak hosszú távon várnék.


Remélem, a szavaim segítenek.

2018. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!