Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szociális fóbia és az...

A szociális fóbia és az asperger szindróma között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Megfelelési kényszerem van bizonyos társaságba és sokszor elgondolkodom,hogy most jót mondtam e vagy rosszat.Van,hogy idegesít,ha egy ember sokat beszél és nem veszi észre magát.Idegesít az izé szó nagyon. Sokszor beképzelem,hogy engem figyelnek és engem beszélnek ki.Nem tudom kifejezni magam emberek előtt,mert szorongok ez miatt és zavarban vagyok.Melóhelyet is félek találni,mert tartok tőle,hogy ezek előjönnének és félek,hogy mit gondolnának rólam,meg,hogy meg tudok e felelni.Szedek antidepit rá,de nem igazán jó.Valami terápiáról hallottam már vagy mi a teendő? Mert nagyon elegem van már!!!
2018. márc. 5. 15:52
 1/1 MIMI38 válasza:
Mindenképp keress egy pszichiátert, akivel terápia során feltárjátok a pontos okot, okokat. Kognitív terápia a legjobb. Van kiút!!! Nem kevés idő, de megtérül. Hajrá!
2018. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!