Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Leküzdhető a mindennapi...

Leküzdhető a mindennapi rosszullét, halálfélelem, szorongás, pánik? Olyan valami megoldás kellene amit itthon én egyedül eltudok kezdeni.27n

Figyelt kérdés
Folyamatosan agyalok, most 1hete teljesen új érzésem van. Félek,hogy a szívemmel van baj, vagy valami keringés zavarom van.Nem élek teljes életet.Sokszor èrzem úgy megfogok bolondulni, nem tudok társaságba menni.Bánt,hogy a fiatalságom itthon a 4fal közt èlem.Nem tudom mit csináljak.Napok óta fáradtnak érzem magam, pedig elég sokat alszok. Illetve semmi megerőltetőt nem csinálok.Olyan érzésem van, mintha a szívem nem bírná ezeket a rohamokat. Anno régebben volt kivizsgálás de azóta romlott a helyzet. Decemberbe a vérkèpen jó volt.Pszichiáter kb. 1éve enyhe szorongásos epizódot mondott. Szedek napi 3*0,25mg Frontint. Szeretném visszakapni önmagam aki mert élni...Kellene kiútat találni, mivel szeretnénk a párommal családot alapítani, ami így képtelenség.Volt időszak mikor jobban voltam,de nem sokáig tartott.
2018. márc. 8. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd végig, esetleg írd le, hogy telik el egy napod. És azokban kezdj el változtatni. Esetleg írd le ide.
2018. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tothp ***** válasza:

Hipohondriára nincs orvosság.

Menj el sétálni legalább.

Keress új munkahelyet.

Zökkenj ki ebből a fosból, amiben most vagy.

jan. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!