Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongó, visszahúzódó emberek...

Szorongó, visszahúzódó emberek! Létezik olyan fórum/terápia, ahol lehet segítséget kapni, illetve hasonló emberekkel beszélgetni?

Figyelt kérdés

Úgy tellik el a fiatalságom, hogy a négy fal között ülök. Folyton emésztem magam. Mindig másnak akartam megfelelni röpke életem során, közben elfelejtettem élni a saját életem. Olyan, mintha múltam sem lenne, csak egy úres fekete lyuk tátongana mögöttem. Úgy érzem, felőröl ez a dolog, pszichológus felkeresésén is elgondolkodtam. Ha valakinek volt már tapasztalata terápiával, vagy tud olyan fórumot, ahol hasonló problémával küzdő emberekkel lehet beszélgetni/barátkozni, kérem, ne tartsa magában!

(A Búrát ismerem, viszont nem élek gyógyszerekkel/járok orvoshoz, tudom élni a mindennapi életem, így sorstársakra nem leltem az oldalon, pszichésen viszont eléggé megvisel a dolog.)


2018. márc. 8. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha felkeresel privátban, elmondom, hogy mi az oka a depis hangulatnak, és azt is, hogy hogy tudsz rajta túl lenni.
2018. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az okokkal tisztában vagyok, a kérdésem alatt is kifejtettem, ezen nem szeretnék tovább lovagolni. Következő lépésben megoldásokat keresek.
2018. márc. 8. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia nyugodtan irhatsz ha gondolod, en ilyen vagyok.
2018. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!