Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor kezd hatni?

Mikor kezd hatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kevert szorongásos betegségre kezelnek. Keddtől szedem az Elicea és a Helex gyógyszert. Eliceat felet 10 napig aztán majd egészet a Helexet 0.5 mg csak este. A kérdésem az lenne hogy mennyi idő alatt fejtik ki a hatásukat mert most azt érzem magamon hogy almosabb vagyok és olyan erőtlen. Akinek volt vagy van hasonló tapasztalata kérem írja meg. A Helex nyújtott hatású viszont ezt nem igazán értem. Meddig lehet szedni ezeket a gyógyszereket?
2018. márc. 10. 12:36
 1/3 anonim válasza:
Én Escitalopramot szedek, én is féllel kezdtem. Attól kezdve, hogy elkezdtem egészet szedni, onnan kb. 4 hét múlva kezdtem érezni, hogy jobban vagyok. Kb. 3 hónap múlva szűnt meg szinte teljesen a szorongás. Egy negatívum a, hogy én hízok mellette.
2018. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4-6 hét után.
2018. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 hete szedem de valahogy még mindig olyan fáradt vagyok tole es nyugtalan pedig csak felet szedek. holnap utantol mar egy egeszet kell bevennem. inkabb bele sem gondolok milyen leszek...
2018. márc. 14. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!