Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.

Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hoszabb szöveget fogok most irni és azt szeretném hogy segítsetek..

Nos.. Mostanában úgy érzem hogy semmisincs rendben.. 15 éves vagyok 9-edikes.. Az iskolában egyfolytában piszkálnak a másságom véget.. A barátaim kihasználnak nem foglalkoznak velem.. A tanárok pikkelnek rám..(Lásd úgy hogy a nagy semmire irkálják az egyest..) A suliban mindig beszólogatnak..(nem mindenki) Egy átlagos fiú vagyok.. Festet hosszú hajam van felül.. Normálisan öltözök és normálisan viselkedek mindenkivel.. Mégis bántanak.. A legnagyobb problémám az a barátnőm.. Vele 7 hónapja vagyunk együtt és egy iskolába járunk.. Mostanában elkezdett nagyon fura lenni velem..(Nem szól hozzám, nem mindig ad csókot, sokat veszekszünk..) Saját bevalássa szerint már nem úgy szeret mint rég.. Ez nekem nagyon fáj.. Hisz ő az első igaz szerelmem.. Vele csináltam meg mindent amit mással még soha.. Tegnap megkérdeztem tőle egy dolgot amire flegmán válaszolt.. És elkezdtünk veszekedni,mert elegem van abból hogy szinte mindig én keresem őt és hogy nagyom fura velem mostanában.. Régen ezerszer másabb volt.. Most csak én adok neki csókot és ő csak ritkán(1nap egyszer) és még sorolhatnám.. Ma felis pofozott 2szer.. Az egyik okkal volt a másik meg nem.. Szeretem.. Nem tudom mit tegyek.. Őis szeret de nem ugy mint rég.. Ma a buszon felhivott és elkezdtünk veszekedni.. És bevalotta hogy megnézte a szürke 50 árnyalatát és felizgultrá.. Mostmeg megint egy sorozatot néz.. Ilyesmit.. Nekem ez k*rvára szarul esett... Most meg ugy érzem hogy inkább jobb lenne meghalni.. Mit tegyek? Kérlek segitsetek!



2018. márc. 13. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Énszerintem ez már nem párkapcsolat. PLusz ha megpofoz, nem is tisztel. Ilyentől én már nem akarnék semmit. Szerintem úgy vagy ott neki, az érződik, hogy nem talált jobbat, és ezért pl kénytelen beérni veled, csak hogy járhasson valakivel. Mert lehet, hogy tök cikinek tartaná, ha nem lenne barátja, és ezt felvállalni a barátnői/ esetleges talpnyalói körében, mert visszazuhanna a népszerűsége. Szerintem ő már nem szeret téged; lehet, hogy ezt magának is fél bevallani. De már részéről, számára elmúlt a láng, de egyáltalán. És szerintem talán már nem is érdekled. Lehet, hogy ilyen társfüggő lett, csak félne egyedül, már annyira megszokta ezt a kapcsolatot, nem tudja, mi lenne vele kapcsolat nélkül. Te vagy neki, de téged talán nem annyira értékel. Szerintem nem érdemes ezt tovább erőltetni, engedjétek el egymást; jóval jobb egyedül lenni, mint szenvedni egy olyan társ oldalán, aki nem mutat felénk érdeklődést, vagy éppen akit mi szemlátomást nem érdeklünk. Engedjétek el egymást, adjatok lehetőséget egymásnak egy tényleges boldogságra. Egyedül jobb, mint egy nem működő kapcsolatban , nem megfelelő társ mellett szenvedni; és így be is tud jönni az életünkbe másik illető, akivel majd jobb lehet.
2018. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Az is lehet, hogy ő már másba szerelmes, csak ő elérhetetlen a számára. És akkor te meg ott vagy neki, hogy mégse legyen egyedül. Lehet az is pl, hogy az ő mostani igazi szerelme foglalt. Amúgy ez nem feltétlenül vagy így, de szerintem tényleg engedjétek el egymást. Jobb szabadnak lenni, mint kétségek között, és most talán mind a ketten le vagytok láncolva ebben a kapcsolatban. Valamelyest. Nem jó láncon vergődni. "Ne félj élni, ha nem megy dróton a tánc" -ez noxos idézet:)
2018. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. márc. 13. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!