Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS mostanában nehezebben...

SOS mostanában nehezebben tudok koncentrálni, és lassan tudom olvasni/megérteni az olvasott szövegeket?

Figyelt kérdés

már az elmúlt években nehézségeim voltak a koncentrációval. de az utóbbi néhány hónapja talán, már teljesen elromlott az egész. a legaggasztóbb, hogy amikor olvasom a szövegeket, konkrétan alaposan, közel hajolva el kell olvasnom és értelmeznem kell minden szót egymás után, mintha éppen egy új nyelvet tanulnék és végig kéne gondolnom hogy mit jelentek a szavak.. nem tudok rögtön ránézni és egyből elolvasni.. nehezen értem amit tanulok, egyáltalán a szavak értelmezése nehezebb, és így a jegyeim is nagyon romlanak. olyan mintha nem látnék át semmit tisztán. nehéz elmagyarázni. hosszas keresgélés után a 'brain fog' kifejezést találtam ami a legjobban hasonlít erre(de még ez sem teljesen). nem tudom mi történhet velem.. sokat stresszelek és alvási nehézségeim vannak, de már majdnem egy hete itthon vagyok és eleget alszok, nem stresszelek, de ugyanez. segítsetek, mit tegyek?? mi lehet ez? vitaminhiány vagy mi?? megőrjít ez az érzés.. mintha nem tudnék gondolkodni, az agyamat normálisan használni!

18/L


2018. márc. 14. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges avitaminhiány,próbáld ki,ártani biztos nem fog,és agyailag is frissülhetsz kicsit. De ne ilyen centrum vagy szutyok multivitamint vegyél mert az semmit nem ér. Én Lenkei alap prémium multivitamint ajánlom,nem olcsó,de megéri,hidd el próbáld ki,ez egy havi adag,és sokkal frissebb leszel,nem leszel fáradékony stb..

Tapasztalatból mondom,én már régóta szedem,és nagyon jó.

2018. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

diszlexia? (esetleg adhd?)


amúgy ha új dolgokat tanulsz, amik nehezek, akkor az normális, hogy az elején sok időt kell tölteni egyáltalán azzal, hogy az ember megszokja azt, ahogy ott a nyelvet használják.

2018. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
diszlexia ilyenkor, a semmiből? lehetséges lenne? létezik ilyesfajta diszlexia is?
2018. márc. 15. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy diszlexiás,semmi bajod nincs, rögtön beteggé tesznek itt,ahogy az orvosok is. Szedjél vitamint.
2018. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a tanácsokat!
2018. márc. 15. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!