Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek a múlttól, ha valami a...

Félek a múlttól, ha valami a múltra emlékeztet, nagyon különös és rossz érzés sem lesz. Mit tudnék tenni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tehát kicsit bővebben. Pár példával tudnám igazán elmagyarázni: - ha képeket nézegetek ahol kisebb vagyok - képet látok nagyszüleimről, akik balesetben hunytak el elég hirtelen 5 éve, szerintem azóta se tudtam ezt felfogni igazán - ha régi könyveket látok, olyankor mindig olyan érzésem lesz, hogy a személy aki írta már nem él, és emiatt nagyon szomorú leszek; illetve arra gondolok hogy az az idő már elmúlt, és semmi sem fogja tudni visszahozni - ha olyan illatot érzek amitől de ja vum lesz, ugyanez a gondolat kap el, hogy soha semmi sem fogja visszahozni azt az időt, stb

Egyszerűen félek hogy elrontom az életemet, mindig úgy érzem hogy már el is bsztam rendesen, és csak folytatódni fog. 2 év múlva érettségi, de még csak azt se tudok hogy milyen irányt kéne választanom. Kérlek segítsetek, hogy tudnék ezen javítani? Nagyon régóta így van, és még sok más problémám is van mellette, de azt hiszem ez az ami a legjobban gátol bármiben is. 16/L



2018. márc. 15. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Magadban kell ezeket lerendezni addig semmilyen gyógytea, gyógyszerek, torna nem segít


Próbáld meg elengedni ezeket

Vagy ha eszedbe jut valami pl nagyszüleid ne a balesetükre gondolj hanem arra hogy ők milyen szép pár voltak mennyire szerettek téged

Légy kicsit pozítív

2018. márc. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj még van két eved. Én két héttel az egyetem választás előtt sem tudtam hova menjek...
2018. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!