Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepi, szorongáscsökkentő...

Antidepi, szorongáscsökkentő nélkül is lehet gyógyulni? Kaptam gyógyszert, de nem akarok leszedált lenni. Jó tapasztalat Rexetinnel?

Figyelt kérdés

Voltam terápián egy évig depresszió miatt. Segített de utána megint pánikrohamok, erős szorongás, kezdődő kényszeresség.

Pszichiáter most felírt rexetint, elkezdtem...De elbizonytalanodtam, mert annyi rosszat hallok és olvasok a gyógyszerekről, a Rexetinről...

Nem akarok hízni és álmatag lenni, a rosszullétet fejfájást még elviselném...

Terápia segíthet gyógyszer helyett/nélkül?

Van valakinek tapasztalata gyógyszer nélküli gyógyulásban?


"Elvett" az életetekből a gyógyszer?


Köszi a válaszokat!


Nem akartam nagyon sokáig gyógyszert szedni, most bevettem de félek, és már magától a gyógyszertől szorongok. Nem szeretem, ha nincs kontrollom az érzéseim felett, és félek, hogy mi lesz velem, ha szedem.


2018. márc. 16. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
En egy ideig szedtem a Rexit, nem hiztam tole, de almos voltam. Abba is hagytam anno eleg hamar. Viszont a gyogyszer szedesre (nem Rexi) muszaj voltam visszaterni, mert anelkul nem megy. Sokkal kiegyensulyozottabb es "normalisabb" vagyok, ha szedek valamit. Most Kventiaxot szedek, nincs mellekhatasa nalam.
2018. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor azt mondod gyógyszer nélkül nem megy? legalábbis te így tapasztalod?

Terápiára jársz mellette?

Köszi a választ.

2018. márc. 16. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

"Terápia segíthet gyógyszer helyett/nélkül? " -Hogyne !

De neked kell megkeresned a megoldást, hogy mi az, ami neked működik. Az internet a tudás tára.

Én hiába mondanám, hogy a legjobb tudásom szerint (mely mögött ötven év tapasztalata van), hogy ilyen esetekben mit kell csinálni, úgy sem fogadnád el, mert nagyon szembemegy a szélesen reklámozott drog kultúrával.

Vedd figyelembe, hogy a KVENTIAXnak, a REXETINnek is durva mellékhatásai vannak. Szedés abbahagyása után pedig megvonási tüneteid lesznek.

[link]

[link]

2018. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Azért leírhatnád, hátha mégis vevő rá a kérdező. Vagy akik olvassák, és nem ragaszkodnak a "hagyományos orvosláshoz".

Nekem pl. van egy ismerősöm, aki kb. fél éve csak vitaminokat és ásványi anyagokat szed, mert többféle gyógyszert is próbált, de egyiktől sem lett jobban, sőt, rosszabbul, és még mellékhatásoktól is szenvedett.

Szóval lehet, hogy sokaknak segítesz. :)

2018. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igen, érdekelne, hogy mit lehetne csinálni, nyitott vagyok mindenre jelenleg... Jó lenne ha leírnád.

Eddig semmi nem segített, és jelenleg nem látom a kiutat. A gyógyszerrel se, és félek tőle nem nagyon hiszek benne, csak régóta be vagyok ragadva ebbe az állapotba és lehet, hogy meg kellene próbálnom...

2018. márc. 16. 23:39
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszer nem az ellenséged. Én 5-6 félét is próbáltam mire megtaláltam az igazit és egyiktől se lettem leszedált. A legdurvább mellékhatása a Wellbutrinnak volt, mert iszonyatos rémálmaim voltak tőle, de ennyi.
2018. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rexit szedek kb. 1.5 hónapja, hasonló parákkal, sokat halogatva vágtam bele a kúrába.

Személyiséget nem változat, nem kell agyalni rajta, ha elkezdted szedni, nyomasd és tedd a dolgod, vmelyest segiteni fog. Nem rak 100%-ra, engem legalábbis nem tett, de nyugtat és terel, elvagyok tőle, de nem érzem, h bebutitana.

Szexben sokkal tovább birom, néha még elmenni is nehéz, de a szexet kivánom, tehát ezzel nincs gond.

Mivel én sem szeretném sokáig szedni, már keresem az utódját, ami nem gyógyszer, hanem a cdb-olaj.

2018. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*CBD.
2018. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!