Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudnék olyan embert...

Hol tudnék olyan embert találni aki ingyen is segítene kifürkészni a tudatalatti dolgaimat?

Figyelt kérdés

Jelenleg sok minden gátol engemet legfőképpen irracionális félelmek.

Van olyan weboldal ahol könnyen lehet találni olyan személyt aki jófejségből és közösen megfejthetem vele,hogy mi is a problémám.



2018. márc. 16. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
igen, ő meg majd a jófejűségéből vesz zsömlét a boltban
2018. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neten ilyet szakember nem vállal, csak sarlatánhoz juthatsz, de annak bizony pénz kell. Lehet tb-re menni pszichológushoz, vagy pszichiáterhez, aki ért ehhez, és nem kell fizetned. A háziorvosod tudja, hová fordulj.
2018. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én nem azt várom el, hogy 5 percen belül megoldja mi a problémám.

Szimplán nem úgy terveztem, hogy megmondja hogy hol a gond 5 perc alatt és ezért fizetek 10ezer forintot.

Ha valaki pszichológus hallgató akkor gondolom ő is kíváncsi különböző elmékre

2018. márc. 16. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:

10 ezerért már órát is dumálhatsz. 5 perc alatt meg nem fognak kifürkészni, ez nem az internet, meg a mátrix, ahol ennyi idő alatt le lehet tölteni az adatokat.


Ellenben, ha ennyire érdekel a téma legjobb, ha utána olvasol :) De komolyan. Annál jobb tudást úgysem szerezhetsz magadról.

2018. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem rettentően érdekel és ingyen üzenetben vállalom.
2018. márc. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2018. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!