Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem tudok kilepni se...

Ha nem tudok kilepni se otthonrol a depressziotol es szorongastol?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni? Jarok szakemberhez de nem segit egyik gyogyszer sem, a terapianak meg tobb ido kell. Volt mar valaki igy?

2018. márc. 17. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem az a szar gyógyszer kell,hanem az,hogy kiadd az elfojtott érzéseidet.
2018. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Kitartást, probáld elterelni a figyelmed (ha gondolod irhatsz), ne a bezártságon agyalj
2018. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor Te szerencsés vagy! Légy depressziós teljes mértékig!Menj bele rendesen.Figyeld.
2018. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Válts gyógyszert. Nekem is 6-ot kellett próbálnom mire 1 végre jó lett.
2018. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engedd szabadon az érzéseidet. A depresszió annyit jelent,elnyomni-elfojtani valamit.
2018. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Depresszió és szorongás, 2 fajta antidepresszánst szedek.Igazából annyit tudok tenni, hogy rákényszerítem magam minden nap, hogy elmenjek az egyetemre/dolgozni. Minél több ideig nem mozdulok ki, annál nehezebben tudom rávenni magam, hogy végre elmenjek valahova, ezért megpróbálok minden nap, még ha csak rövid időre is, kimozdulni otthonról, így valamennyire hozzászokok.
2018. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szenes43 ***** válasza:

Depressziótól lettem munkaképtelen. Ma 11 órára jelenésem volt és már tegnap este azon szorontam hogy oda kell majd mennem.Egy azonban biztos,minnél bezárkozottabb leszel,annál nehezebben fogsz kimozdúlni otthonról.

Citagen 20mg.-ost szedek 1 et,meg Ritvotrilt 0.5 mg.-os reggel,este 1-1 et.

2018. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi miatt alakult ki a depresszió és mi okozza a szorongást?
2018. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!