Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azok az emberek akik próbáltak...

Azok az emberek akik próbáltak már ki drogot közületek, mit, milyen érzés volt? (Részletesen)

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
A drog rossz rossz rossz
2018. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
A Mariska jó de azt nem mondanám drognak😛
2018. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Legális drogok közül ezeket próbáltam :


Frontin (alprazolám) : olyan, mint az alkohol, csak nem annyira káros és nem hánysz tőle.


Mirtadepi, Yarocen (mirtazapin) : olyan antidepresszáns, aminek vannak hallucinogén hatásai 100 mg tól. Én 150 ig mentem, nagyon szedáló, nagyon élénk, élethű álmaim voltak tőle, villódzó képek voltak előttem, amikor még nem aludtam (olyan, mintha a filmet szaggatják, miközben nézed) de nem éri meg , mert másnapra robot leszel.


Sanval (zolpidem) :

Altató, aminek pszichedelikus hatása van rekreációs adagban (kb 50 mg tól). 50 mg-gal próbálkoztam, hullámzottak a tárgyak körülöttem, és úgy folytak a falak, mint a láva. Később delúzió alakult ki (téveszme), tehát elhitettem magammal, hogy egy királyi palotában vagyok. Utána gyorsan elaludtam. Tetszett a vizuális élmény, amit adott.


Illegális drogok közül:


Amfetamin : (kb. 20 mg)

Olyan mintha kb 400-500 mg koffeint bevennél (úgy hogy nincs toleranciád), de emellé jön a jó érzés. Szociális voltam tőle, mindenkivel beszéltem mindenről, még idegenekkel is, és boldog voltam. Eufórikus volt.

2018. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Hozzáteszem, hogy én ezeket nem ész nélkül csináltam. Minden anyagról tudom (nagyjából) a receptoriális kölcsönhatást és az adagolásukat. Fontos, hogy rendelkezzen valaki agykontrollal és kellő ismerettel, ha ilyeneket csinál.
2018. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez mennyiben segítene neked?
2018. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az alprazolám legális...igaz hogy drog,de nem szokása a hétköznapi embernek drognak neveznie...itt nem az alkoholra meg a kávéra meg a dohányzásra gondoltam,azért köszönöm,az alprazolámhoz nekem is volt már párszor szerencsém.
2018. márc. 18. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!