Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiúk! Mit tennétek, ha a...

Fiúk! Mit tennétek, ha a barátnőtökön, vagy egy közeli lány barátotokon hegeket vennétek észre?

Figyelt kérdés
Olyan hegeket,amelyek egyértelműen önvagdosás miatt vannak ott.

2018. márc. 18. 09:03
 1/9 anonim válasza:
Kérdezz rá szelíden. Ez gyakran segítségkérés!
2018. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert én a lány vagyok.
2018. márc. 18. 10:24
 3/9 anonim válasza:
Oh. Hát ebben az esetben én beszélgetnék. De én már 25 elmúltam. Korábban találkoztam 2 ilyennel, elsőre egy lánybarátomnál, ott ő hozta föl és eléggé megijedtem a témától. Másodjára exemnél, őt lecsesztem és elmondtam miért érdemes élnie és hogy ne merjen cserbenhagyni. Amúgy ha társaságra van szükséged vagy beszélnél valakivel, írj privit nyugodtan.
2018. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lánybarát más, mint egy barátnő?
2018. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Barátnő: jársz vele

Lánybarát: jóba vagytok,de nem jártok

2018. márc. 18. 11:10
 6/9 anonim válasza:
Nekem múltkor a nővérem vette észre. A vállamon voltak, mert nem akartam, hogy bárki észrevegye őket, de lecsúszott a pólóm. Nem mondott semmit, lehet nem esett le neki, hogy én csináltam őket, vagy nem tudom, de azóta nem csinálom, mert nem akarom, hogy rosszul érezze magát miattam.
2018. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Elvinném kukoricát kapálni. Ott nem ér rá ilyen hülyeségekkel foglalkozni.
2018. márc. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megmutatnám a sajátom
2018. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék azzal, hogy a vágásról beszélek vele, hanem az érzésiről. Aztán megpróbálnám pszichológushoz irányítani. De a vágást szóba se hoznám, mert akkor jobban megijedhet.
2018. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!