Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek depressziós lenni? 16/F

Kezdek depressziós lenni? 16/F

Figyelt kérdés

Minden nap csak ugyanaz..Suli(Gimi 7-8 óra, lehozódok az összes órán, olyan baromságot veszünk, ami az élethez nem kell, minden órán csak az időt nézem..)Aztán hazaérek, és ugyanaz van, vagy gépezek, vagy elmegyek valahova pl:Billiárd, de valahogy ott sem érzem jól magam..

Haverokkal sem tudok lemenni úgy, hogy mondjuk csak "Bicózni" például..Manapság már mindenhez csak pénz kell..

Illetve az összes haverom egésznap csak inni akar..

Régebben még letudtunk menni, pénz nélkül bicózni pl, vagy focizni, mostmár pedig "hozz 2000FT-t városba"...

Raadásul az egyik társaságom még snob is sajnos, egésznap a márkás cuccokkal vannak el..Kit érdekel, a mai márkás ruhák márcsak a név miatt kerülnek ennyibe..Inkább veszek azon az áron 10kínai ruhát..

Kb az tartja bennem a lelket, hogy jön a nyár..

De akkor is milessz?Elröppen az a 3hónap és kezdődik minden előlröl..

Szóval minden napjaim unalmasak, egésznap levagyok hozódva..


2018. márc. 19. 21:37
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ettől nem vagy depressziós, a legtöbb diák így érez. Csak egyszerűen unod a hétköznapokat.
2018. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ezt csak így röviden írtam, igazából olyan rossz,

Multkor láttam egy képet, hogy az ember 3dolgot vár egész életében:

-A nyarat

-A szerelmet

-És a halált

Illetve az oktatást nagyon utálom, legszívesebben odamennék a fejesek elé és megkéselném őket..

Az iskola 90% haszontalan, és ezért tanulja le az ember az élete 1/3-t, kb 14-15évet, holott 5évben is lelehetne tudni.."De akkor nemlennénk ennyire tanultak.."

Magyarországon nem is akarok:D

2018. márc. 19. 21:55
 3/5 anonim válasza:
szerintem se vagy depressziós, annak teljesen más "tünetei" vannak. Jön a nyár, ez az érzés elmúlik és jobb kedvel kezded a jövői tanévet.
2018. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De a nyár is elmegy majd nagyon gyorsan..Aztán kezdődik ugyanaz a szar év..
2018. márc. 19. 22:01
 5/5 anonim válasza:

Én is szoktam hasonló dolgokon gondolkodni, kivéve a késelést...

De akármennyire is nem tetszik ez van és ez ellen nem tudunk mit tenni.

2018. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!