Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezelhető, zavarodottsá...

Hogyan kezelhető, zavarodottság, csökkent tudatszint, elmebetegség vagy mit tudom én, fejsérülést követően, úgy hogy helyzethez illően jól kommunikálok, mindennel tisztába vagyok? Eddig senki nem tudott segíteni mindenhol megfordultam.

Figyelt kérdés
Fejsérülést szenvedtem, nem tünt annyira súlyosnak először, két hétig múltak a tünetek, pihentem, majd visszaáltam a melóba, nem volt panasz, majd 5 héttel később megint elkezdett fájni a fejem, egyre jobban hányinger szédülés látászavar, voltam vissza SBo-on, ct negativ , szedjek fejfájáscsillapitot, nem segitett,folyamatosan jövő tünetek, majd később a karjaim, lábaim kezdtek gyengébbek lenni hideg érzésesek, majd az éber tudatszintem is kezdett romlani, majd szószerint átment zavarodottságba, mindtha másodpercenként nem tudná az agyam mit akarna, meg mintha lüktetne , észrevettem hogy eltünt a foszfénnek nevezett jelenség, csak feketeség van ha becsukom a szemem, alvásom lement 0 ra, akkor olyanok vannak hogy bevillan olyan pl.:kimegyek és nyitom a kocsiajtot és látom magát tudatilag a zárat ,ahogy nyitom ott megakat és az ismétlődik, ez többször lejátszódik, nem tudok vele mit kezdeni, ilyen dolgok.Akkor van néha remegés reszketés izomrángás, végtagrángás,, ujabban a szám is bizsergős hidegérzéses, hányinger megvan továbbra is, a környezeti ingerek nem nagyon jönnek át, nem jelent semmi semmit, időzavar, érzelmek semmisek,stb külső szemlélők szerinint ugy tünik semi bajom ezt én is aláhuzom,de ők azt nem tudják hogy a poklok poklát élem voltam több neurologusnál kizártákhogy fejsérüléstől lenne, azok küldtek pszichiáterhez ott is voltam, onnan visszaküldtek a neurologiára, senki nem tud semmit, pokol az életem, ha nem kapom vissza a tavalyi életemet igy nem akarok tovább élni, ez igy nem élet.Legutobb idegsebészhez voltam, ő azt mondta valami axonális lézio keletkezett és ezzel nem lehet mit kezdeni ez fa*za.De csak jó lenne mert nekem akkor igy lőttek.
2018. márc. 20. 14:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!