Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami bajom van vagy csak...

Valami bajom van vagy csak szimplan ilyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy most velem van e baj.

19 eves vagyok de sose mosolygok sokszor komor vagyok ellenseges.

Mindenki eltaszit magatol vagy nekem sikerul a szemelyisegemmel. Csendes vagyok sose beszelek csak nagyon ritkan.

Elvontnak neveznek es akcidentalisnak.



2018. márc. 21. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem egy olyan dolog, amit 3 sorból meg lehet állapítani.

Attól, hogy komor vagy és ellenséges, még belül lehetsz boldog.

Akár a személyiséged miatt is lehet, vagy 1000 más ok miatt, amit nem tudunk megállapítani, mert nem ismerünk.

Attól, hogy csendes vagy, még lehetsz belül boldog, és ha úgy fogod fel a helyzetet, hogy nem foglalkozol azzal, aki emiatt beszól, akkor főleg semmi probléma.

Elvontság se jelent elmebajt.

Ha az akcidentálist valahogy úgy érted, hogy jelentéktelen, arra meg csak azt tudom mondani, hogy szerintem akik mondják rád, azok nem tudják megállapítani, hogy valójában milyen is vagy, otthon, 4 fal között, vagy normális közösségben, és azt sem, hogy mi jár a fejedben, milyen készségeid vannak, amiről ők nem tudnak...


De ettől függetlenül lehet, hogy bajod van, lehet hogy nem, ennyiből nem lehet megállapítani. De ha nem vagy teljesen hülye - és gondolom, hogy nem vagy az -, akkor te is el tudod dönteni, hogy boldog/magányos/szomorú/... vagy-e, és hogy milyen megrázkódtatások értek az életed során, mennyire volt boldog gyerekkorod... stb.


Amúgy nem ellenséges hangnemben írtam, remélem nem hangzik úgy.

2018. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!