Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valamilyen pszichés oka...

Van valamilyen pszichés oka annak, hogy nőket erőszakolnak az európába érkezett muszlimok?

Figyelt kérdés

A saját országaikban is így viselkednek a nőkkel?

Vagy ott nincs rá lehetőség ezért nem erőszakolják meg őket?

Esetleg valamiféle elfojtás áll a hátterében? Hogy otthon nem tudnak nőkkel ismerkedni?

Miért hiszi egy részük, hogy ezt megteheti az itteni nőkkel

Miért a nő a hibás szerintük?



2018. márc. 27. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Náluk a nő csak eszköz, bármit megtehetnek vele, amit csak akarnak.

Ebből a “kultúrából” érkeztek, úgy gondolják, ezt európai országokban is megengedhetik maguknak, és sajnos így is van.

Komolyabb büntetést nem szabnak ki rájuk, mert jogaik vannak.

2018. márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Mert ilyen primitívek. Szerintük a nem-muszlim nők mind ku.rvák, tehát azt csinálnak velük amit akarnak. Meg úgy általában a nőket tulajdonként kezelik: azoknak nincs beleszólása a saját életükbe sem.
2018. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Nem pszichés oka van, hanem társadalmi, hitbéli. A kettes leírta. Ők úgy hiszik, hogy ez így van rendjén.
2018. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért kellenének statisztikák, hogy hány ilyen eset van évente. Mert pl amikor én berlinben voltam ott laktam abban a kerületben, amivel itt félelmet gerjesztenek és valójában az egy tök szuper hely. Annyira vicces volt.
2018. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

"Mondjuk azért kellenének statisztikák, hogy hány ilyen eset van évente. Mert pl amikor én berlinben voltam ott laktam abban a kerületben, amivel itt félelmet gerjesztenek és valójában az egy tök szuper hely. Annyira vicces volt."


Ezt neked nem fogják elhinni, olyan mértékű az agymosás. Szerintük te sorosbérenc hazudozó vagy aki meg akarja téveszteni a magyar népet :)

2018. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Európaiak is nagy számban erőszakolnak meg nőket nap, mint nap, más kérdés, hogy az origo.hu nevű szennylapnak ki van adva, hogy válogassák ki azt a napi 2-t, amit muszlim követ el, a maradék 7-et meg hagyják a francba.
2018. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-esnek igaza lehet.

Eddig nagy migránsellenes voltam. De nemrég volt szerencsém itt magyarországon dolgozni 3 fiatal arab sráccal. És meg kell mondanom pozitívan csalódtam. Egytől egyig udvariasak voltak, tanulják a nyelvünket és nem próbáltak meg sem megerőszakolni sem megverni. Eddig több pozitív tapasztalatom van velük mint a cgányokkal.

Még mindig nem vagyok oda a migránsokért, sem a muszlimokért. Azért annál határozottabb ember vagyok minthogy egy ilyen kis tapasztalat 180 fokot dobjon rajtam. De gondolkozok rajta hogy kimegyek svédországba és megnézem magamnak. Mert minden média mást közöl le. Egy olyan világban élünk ahol senkinek se hihet az ember.

2018. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


Senki nem állította, hogy minden muszlim egyforma. Nyugat-európai feltételezések szerint is "csak" 2 %-ra tehető a radikális iszlám hívők tábora. Ez azért egy millió esetén 20 ezer. Másrészt éppen ma volt a Hír tv-n Ázsiáról egy műsor, miszerint Afganisztánban a fiatalság 31 %-a írástudatlan.

Az iszlám országokban (több, mint 8 évig éltem, s 9 iszlám országban jártam) a nagy többség vallási (iszlám) iskolákba jár -ezeket tudja megfizetni, ezeket támogatja az állam, még az un. szekuláris országokban is. Ellentétben a hazai egyházi iskoláikkal ezekben az oktatás 10-70 %-a az iszlámról, a Koránról szól.

2018. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Franciaországban töltöttem egy évet és a kollégiumban több muszlimmal is beszéltem. Ők tudtommal nem erőszakoltak meg senkit, viszont az elfojtásról sokszor szó volt, hogy a hazájukban csak akkor lehet szexelni, ha már házasok vagy el akarják venni a nőt. Vagy ha nem tud róla senki... Ezért elmondásuk szerint nagyon felszabadítóan hat rájuk, ha európai országban legeltethetik a szemüket a lengébben öltözött nőkön vagy felszedhetik őket a kollégiumban, buliban stb. Azt is elismerte mindegyikük, hogy nem kéne komoly kapcsolatra nekik egyik európai lány sem. Akikről tudok, mind muszlim nőt vett feleségül, miután "kiélte magát" Franciaországban.
2018. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, a 85-ös átlag IQ.
2018. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!