Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem, bajban vagyok....

Azt hiszem, bajban vagyok. Hirtelen egyik pillanatról a másikra totál befordulok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sikeres vagyok abban, amit csinálok, és külső szemlélőként úgy tűnhet, hogy semmi okom nem lehet panaszra. Mégis utálom, amit csinálok és a közeget is, ami körülvesz. És minden ok nélkül brutális érzelmi hullámvasutakon robogok. Viszont tudom palástolni a gondolataimat, mert senkinek nem akarok a terhére lenni.
2018. márc. 29. 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ez így jó.
2018. márc. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem váltasz? Ha nem leled igazán örömöd benne amit csinálsz érdemes elgondolkozni rajta.
2018. márc. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Válts. Csinálj olyasmit, amit szeretsz, aminek értelmét látod, vagy legalább olyan közegben csináld azt, amit most, amelyiket nem utálod.
2018. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Sajnos a váltásra nincs esélyem, lehatárolt, szűk területen tevékenykedem. :(
2018. márc. 29. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Millió helyen keresnek munkaerőt. Nem kötelező azt csinálnod, amit eddig.
2018. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon részletesen azonosítsd be, hogy miket csinálsz, hogy élsz. Hol élsz, kikkel. Milyen készségeid vannak. Hány éves vagy. stb Ha lebontod kis dolgokra akkor látni fogod, hogy miken tudsz változtatni. Sokkal többön mint amikor nagyvonalakban nézed.


Amúgy szerintem ez kicsit a magyar lélek is. Sírva vígad. Mindig látjuk széthullni az egész univerzumot. És igazunk van. De közben azért táncolunk.


Arra gondolj, hogy ezek hullámok és csak egy ideig tartanak, akkor ha nem állsz meg és mész tovább.

2018. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!