Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik az insomnia pontos tünetei?

Pemmencs kérdése:

Mik az insomnia pontos tünetei?

Figyelt kérdés
Hozzá vagyok szokva a kevés alváshoz, de az elmúlt 3-4 hónapban heti 2-3szor képtelen vagyok elaludni van amikor 10kor aludni megyek alszok éjfélig aztán órákig semmi és az ebresztő előtti percekben elalszom. Ma pl 6.30kor keltem és lassan 3.30 és nem tudok elaludni. Van hogy 2 óránként felébredek egy fél óràra. Nem szeretnék orvoshoz fordulni. Milyen màs lehetősègem van? Most levendulás teával próbàlkozom

2018. márc. 31. 03:22
 1/4 anonim válasza:
40%

szia


ugyanebben szenvedek en is

tegnap elott elaludtam reggel 5 korul es kelltem masnap delben (vagyis tegnap delben) azota is ebren vagyok es most van szombat reggel 5... tehat 24 orankent alszom 4-5 orat kb.


nagyon rossz


nem lehet ellene tenni sajnos ilyen a szervezeted

2018. márc. 31. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

fizikai terhelés kell, ami a testet kifárasztja, az idegeket kisimitja...

elso körben..

2018. márc. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Először magadban kell végiggondolni, miért nem tudsz aludni. Stressz, vagy valami más. Egy ideig lehet próbálkozni pl citromfű teával, vagy valerianaval, de így, hogy nekem is volt ilyen problémám, azt mondom hogy muszáj orvoshoz menni. Én már teljesen kész voltam, itthon sírtam emiatt, de volt hogy a suliban is elkezdtem sírni miután megint két órát aludtam az éjjel. Akkor már elmentem orvoshoz és írt fel egy gyengébb altatót, amire abszolút nem szoktam rá hál isten, bár csak ideiglenesen szedtem mert amint lement rólam a stressz, azonnal tudtam aludni. Én azt mondom hogy egy látogatás az orvosnál nem nagy dolog ha segít megoldani a problémát. Anno nekem is sok tippet adott, de mondtam neki hogy ezeket mind próbáltam, na és akkor írta fel az altatót.
2018. márc. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vili oke? válasza:
27%

Én lassan 1 éve insomnias vagyok mostis ezt a kommentet 2:00 kor írom


SEGITSETEK PLS

2020. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!