Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági gondolatok...

Öngyilkossági gondolatok ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
válás,szakítások,anyagi gondok,egészségemben bekövetkezett gondok.
2018. ápr. 1. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mihamarabb fordulj pszichológushoz, vagy pszichiáterhez.
2018. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én évekig küzdöttem depresszióval, nekem nem segített semmi, majd egy jó ismerősöm (terapeuta) megismertette velem a Bach-virágterápiát, és azóta mintha kicseréltek volna. nem mondom, hogy boldog vagyok, bőven van még hova "fejlődni", de azóta nem vagdosom magam, és kicsit talán szebbnek látom a dolgokat. a problémáim nem szűntek meg, de segít másképp kezelni őket. szóval nézz utána :)
2018. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is anyagi ok a kivalto a depressziora.

Most gobdoljatok bele, szerencsetlen embernek nincsenek ismerosei,pl.25 eves, fiatal,nem kap munkat, sehova nem veszik fel, nem lesz igy penze, penz nelkul nem tid letezni mivel a penz a mai vilag 95 szazalekban a mozgato rugoja.

Penz nincs, jon utana a tobbi nem tud kialakitani parkapcsolatot, az ido telik,az ember egyre feszultebb, feszultebb, csaladtagjai sem tudnak segiteni es stb, vegul feladja a kuzdelmet es ongyilkos lett.

Es mi ebben a kiut?'az hogy aki alacsony vegzettsegu es meg boven benne a huszas korszakaban igenis kapjon ingyen szakeppzetseget es aztan allast,mert az hogy az ember neten keresgel, 99 szazalekban kamuak az allasok, vagy vissza sem irnak. Baratno nincs, haver nincs, vegul feladja az ember.

Motivaciot elveszti az ember, stb

2018. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!