Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Nagyon szenvedek...

Segítség! Nagyon szenvedek lelkileg és nincs kivel beszélnem. Mit csináljak, hogy megszabaduljak ettől az elviselhetetlen érzéstől?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Írd ide a korod, nemed és röviden a problémád. Ha fiatal lány vagy, valszeg záporoznak majd az önkéntes lelkisegítők válaszai... :)
2018. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 ez azt jelentené, hogy nem sok segítőkész nő van? :D
2018. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pyna.
2018. ápr. 7. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Pyna? Szenvedjel csak tovabb.
2018. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Ja es ezzel el is arultad h kb 14 eves lehetsz max. Keszuljel hetfore meg pakolj be, hulyegyerek.
2018. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lol
2018. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
37%
A legjobb akivel a problémáidat megoszthatod az Isten. Ő az aki át tud segíteni a nehészségeken, lelki problémákon...vele mindent megoszthatsz. Tapasztalatból mondom. Senki a világon nem tud úgy megérteni, mint ő. Ő nagyon szeret és odafigyel rád, még ha nem is érzed. Nem tudom, hogy mitől érzed rosszul magad, de Isten ismeri a problémádat és kész is segíteni, ha hozzá fordulsz segítségért. Nem tudom hány éves lehetsz, de Istennel beszélgetni sosem ciki, én például huszas éveim felé közeledek és eddigi életem során sosem csalódtam benne. Jobb mint egy barát, szülő vagy akárki ezen a földön. Ő a legjobb, hidd el benne sosem lehet csalódni :)
2018. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Azt mondja Isten. Kár, hogy ilyenekben hiszel és nem magadban. :DDDD
2018. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!