Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Havi 1 alkalom pszichoterápia...

Havi 1 alkalom pszichoterápia hatásos lehet? Van értelme így?

Figyelt kérdés
Csak mert 4x8000ft nagyon sok egy hónapra...

2018. ápr. 10. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

8000ft egy alkalomra is sok. Ha ennyit kér valaki akkor kéne hogy hasson a heti 1 alkalom is.

Persze egy jó pszichológusnál segíthet a heti egy alkalom. Egy rossznál meg a heti 4 sem. Sajnos mikor az ember pszichológust választ nem tudja az illető milyen. És azt sem kidobja az ablakon a pénzét vagy megéri a kezelés.

2018. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Havonta 16 még belefér talán de az is csak 2x50 perc ez rettentően kevésnek tűnik..
2018. ápr. 10. 11:48
 3/5 szenes43 ***** válasza:
89%

Ki kell böjtölni egy TB.-s pszichológust mert az ugyan azt tudja mint nyolcezerért a fizetős.

A havi egy vagy több alkalom az a pszichés problémád mélységétől függ. Egy TB.-s felméri és a lehetőségéhez képest sűrűbben vagy ritkábban kéri hogy menjél mert neki van valami terve a te problémádat ismerve.

A fizetős meg abból él hogy pácienseket fogad X tarifáért és ha ritkábban tudsz menni azt is tudomásul veszi.

2018. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia! Nem tudom mennyire sulyos a problemad, de en tapasztalatbol tudom, hogy kell a heti 1 alkalom. De legalabb a 2heti 1 alkalom. Havonta az annyira ritka, gondolj bele, csak evi 12 alkalom. Nagyon keves. Probalj esetleg tb alapon keresni valakit, ki lehet fogni jo pszichologust.
2018. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akárkinél voltam egy kalap sz@rt sem ért. Havi 1 nem sok. Menj ingyeneshez.
2018. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!