Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne szorongjak...

Mit tegyek hogy ne szorongjak ennyire? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Mostansag egyre tobb dologtol felek,tobbtol mint eddig bar az sem volt keves.. mint pl nagyon felek az orvosoktol,betegsegektol,korhazaktol,fogorvosoktol,bizonyos emberektol.. egyedul setalni sem merek mar annyira,annyi mindent hall az ember:/.. Ataraxot szedtem egy idejig neha neha most is beveszek egyet.. pszichologushoz jartam,utanna nyugodtabb voltam,de mar sajnos nem jarok:/azt mondta nem tud mit csinalni velem..16/L

2018. ápr. 13. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Önvédelmi sport, az nagyon jót tenne neked, mind mentálisan, mind fizikailag.
2018. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze pontozz csak le, ez könnyebb, mint tenni valamit! Ha csak panaszkodsz, de nem csinálsz semmit, ami kihozna ebből az állapotból, akkor mégis mit vársz?

A szorongásnak örülni kellene, a tested és lelked küldi az üzenetet, hogy csinálj valamit! Mozogj, Fejlődj! Addig fogsz szorongani, amíg el nem kezded a változást és szembe nem nézel önmagaddal és a félelmeiddel!

Rengeteg személyiség fejlesztő könyv van, amit csak követni kell, minden le van írva hogyan éljünk teljes életet!

2018. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le! Egyebkent a sportot probaltam..nem rossz otlet de...
2018. ápr. 16. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:

de mi?

a bizonyos emberek azok migránsok?

2018. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!