Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van összefüggés a megfelelési...

Van összefüggés a megfelelési kényszer és a lelki terror között?

Figyelt kérdés
Engem állandóan zaklat valaki napi szinten,hogy miért vagyok olyan,amilyen,miért nem vagyok olyan,amilyet ő elvár.

2018. ápr. 14. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van. Engem anyám zaklatott folyton, sosem voltam képes megfelelni az elvárásainak, és lerombolta az önbizalmamat, úgyhogy mindig mindenkinek meg akarok felelni. Legyek elég kedves, ne túl tolakodó, sikeres, nézzek ki jól stb. stb. stb. Aztán beleszerettem valakibe, akinek akkor sem kellettem volna egy pillanatra se, ha a fejem tetején pörgök a kedvéért, de rájöttem, hogy az anyámat látom benne is, és még mindig az anyám tetszését akarom kivívni, és akkor kijózanodtam belőle.


Kérlek, ismerd fel az igazságot: soha nem fogsz megfelelni annak az illetőnek. Ha a szájíze szerint igazítod Magad, akkor kitalál majd valami mást. Ne akarj megfelelni neki. Ha teheted, kerüld el azt az embert.

2018. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aki engem zaklat,azzal össze vagyok tárva szinte. Mindig,amikor a közelembe van gyomoridegem van. Nincs kedvem hallgatni a hülyeségeit.
2018. ápr. 14. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elõzõ hozzà szòlòval.Elegem van az ilyen emberekbõl,fàrasztòak felesleges energia vàmpìrok én is bele estem egy ilyen nõbe. Megtanultam hogy magam miatt kell fejlõdnöm ne azért hogy màsok eltudjanak fogadni,elfàradtam ebbe az ostobasàgba itt àllok közel 30 évesen,és az ilyen emberek miatt ment szinte tönkre az életem.Lebetegdtem pròbàlom keresni ki utat neked is ezt javaslom. Ne úgy èld az életed ahogy màsok elvàrjàk mert az nem te vagy. Nézz õszintén magadban mi az amit szeretnél? Ki vagy te? Ki kemèny? Ki a fa... gyerek? Ki mond nagyobbat. Hànynom kell az ilyen emberektõl undorìtòak.Ne foglalkoz velük ìgy megkìmèled magad egy betegségtõl.Ha felveszel egy ruhàt ne màsoknak ha nem magadnak akkarj tetszeni. Ìgy legalàbb màsoknak is önmagadért fogsz.Sok sikert kìvànok minden ilyen embernek.Talàljàtok meg önmagadtokat.
2018. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mért beszélsz rébuszokban: kiről van szó? Szülőről vagy élettársról? Ha szülő, akkor el kell költözni, ha élettárs, akkor meg szakítani kell. Nem szenvedni.
2018. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!