Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Járt már valaki úgy, hogy...

Járt már valaki úgy, hogy szedi a frontint int. És nem is érez tőle semmit a Világon? Csak ugy szedi megszokásból. Tudom, h értelmetlen ez az egész. Tanácsok? Mivel nem használ lerakhatom hirtelen? Nagy obb dózisrol van szó.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 05:37
 1/4 anonim válasza:

Dehogy rakhatod le hirtelen.

Melyik az a gyógyszer, amelyik folyamatos szedése mellett "érezni" kéne valamit?

Mert szerintem egyik se, pont ez lenne a lényegük.

2018. ápr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem érzel semmit, de pont ezt kell érezned. A benzodiazepinekhez hozzászokik a szervezet, az első pár adagnál fellépő "jajj, ez de jó, hogy megnyugodtam" érzethez egyre növelni kell a dózist.

De ha letennéd, hidd el, hogy rögtön megéreznéd, mert elég cifra elvonási tünetei vannak.

2018. ápr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Foleg ha nagyobb dozis, fokozatosan hagyd el, kulonben elvonasi tuneteid lesznek. Meg a fokozatossagnal is lehetnek. Aprankent probalt csokkenteni. Kitartas!
2018. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... Igyekszem..igazatok van...
2018. ápr. 15. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!