Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen klausztrofóbiáról...

Milyen klausztrofóbiáról szóló könyvek vannak?

Figyelt kérdés

Magamtól sikerült 1-2 dologgal szembe állnom és bizonyos technikák alkalmazásával tudom csökkenteni, vagy inkább kordában tartani a szorongást. Nagyon erős klausztrofóbiám van. Mondhatni, hogy ennél már nincs erősebb. Buszon, villamoson rosszul vagyok, ha egy piros lámpához érünk de sikerült már valahogy ezt elfogadnom és lenyugtatnom magam. Tisztában vagyok azzal, hogy mindig el kell jönnie egy csúcspontnak ahonnan az enyhülés várható.

De biztos vagyok benne, hogy vannak hatékonyabb technikák , módszerek ennek a kezelésére. Gondolok például arra, hogy fejben eljátszok a gondolattal, hogy a villamos ajtaját bármikor kinyittathatom ha rosszul vagyok. Kiugorhatok az ablakon, vagy egyszerűen egy nagyon ősi módszert bevethetek. A dalolást, a dudolást.


Kiszeretnék utazni Angliába repülővel. Arra gondoltam, hogy először egy sétarepülésen vennék részt 2-3 frontin bevételével.



2018. ápr. 16. 13:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!