Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel jár, ha valaki gyógyszer...

Mivel jár, ha valaki gyógyszerrel akar öngyilkos lenni, de megmentik?

Figyelt kérdés
Nem tervezek semmi ilyet,de valamiért érdekel mégis a téma.Hogy miért azt ne kérdezzétek mert én se tudom.
2018. ápr. 17. 16:03
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Gyomormosás, pszichiátria, évekig tartó orvoshoz mászkálás, vizsgálatok, gyógyszerek szedése, leszedálás.
2018. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hányadik.

Ha sokadik,akkor tovább tartanak bent.

2018. ápr. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az amit előttem elmondtak.Eszembe jusson ilyet tenni,leszedálnak és akut osztályon olyan esetek is vannak akik már akik magukat a tébolyba kergetik,meg vonhatják a személyi jogokat ha esetleg az illető nem fogadja a kórházi kezelést, vagy hogy ha ellenkezel és rossz a viszonyod az orvossal esetleg felállítanak egy még súlyosabb diagnózist. Még több gyógyszer amíg lassan olyan nem leszel mint egy zombi. Elhízol elmerülsz magadba és feldolgozatlan kárt teszel magadba.Aki a kérdést olvassa és bármiféle hasonló gondolatot forgat a fejébe,inkább mondj el valakinek akiben megbízik. Soha eszetekbe ne jusson ilyet tenni egy életre megbélyegzést kaphatok, (ez mindenkinek szól aki valami hasonlót forgat fejébe) felállítanak egy olyan diagnózist amit annyira túl dramatizálsz magadba ami még rosszabb állapotba kerget mint amiben valójában vagy. Az élet sajnos nem mindenkinek alakul jól, de nem tudhatod hogy jövőd hogy fog alakulni. Fel kell dolgozni az élettől kapott pofonokat és fel állni és akarni kell hogy egy jobb helyzetbe kerülj,így lesz sötétből világos. Legalább is én így gondolom.:)
2018. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Oh Wow, engem őszintén meglepett amit az előttem szólók írtak.

18 éves vagyok, rám a szüleim hívták rám a mentőket egy üvegecske rivotril, egy egész levél sertraline és 1 liter vodka elfogyasztása után. Mivel elég gyorsan bevittek, azonnal kimosták a gyomromat, benttartottak másnap délig, kaptam egy jó pár infúziót. Másnap mikor magamhoz tértem bejött a kórterembe egy csapat orvos, elmondták egymásnak hogy miért kerültem be miközben szúrósszemmel bámultak, majd bejött egy pszichiáter, megkérdezte hogy miért akartam megölni magamat, én mindent letagadtam, azt mondtam hogy csak ittam egy keveset, erre ő győzködött hogy fogadjam el a pszichiátriai beutalót, én mondtam hogy nincsenek öngyilkos szándékaim, majd egy nővérke kitépte a kezemből a branült én meg fogtam magam és egy pszichiátriai ajánlással a kezemben hazamentem. Ez kb. fél éve történt, nem lett semmi következménye.

Persze az más történet, hogy ha kiskorú vagy, mert akkor a szüleid döntenek helyetted, de hál' istennek én akkor már elmúltam 18. Szóval függ attól hogy mit mondasz, milyen idős vagy, milyenek az orvosok és hogy mennyire súlyos következményei lettek a kísérletednek.

2018. ápr. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!