Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez skizofrénia?

Ez skizofrénia?

Figyelt kérdés
Egy éve súlyos agorafóbiát diagnosztizáltak nálam. Először csak szertralint szedtem majd múlt nyáron olvexiát is felírt a doki mert nem javult az állapotom. Mikor ezt a két gyógyszert szedtem akkor elkezdtem hangokat hallani és dolgokat halucinálni meg sok téveszmém is előjött. És ez csak rosszabbodott ezért ripedont irt fel az orvosom. Amitől egy időre elmúltak a halucinációk de később visszatért minden az eredeti állapotra persze az olvexiát egyből elhagytuk. Az agorafóbiám javult de a halucinációk és a téveszmék rosszabbodtak. Az orvosom eddig még nem mondott konkrét diagnózist csak az agorafóbiát.

2018. ápr. 17. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha az orvos nem mondott, akkor itt se fog senki, max tippelgetni. :/ Mellékhatásoknál nézted?
2018. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A családomban is van mentális problémás, és tudom hogy a különböző gyógyszerek együttes szedése káros hatású is lehet, és teljesen megzavarhatják az agyműködést - nálunk eszmélet vesztések voltak a gyógyszerektől. Szerintem menj el egy másik maszek orvoshoz, lehet hogy 1 db. új gyógyszert fog felírni, és az fog segíteni. Azt sem ártana tisztázni, hogy hogyan és miért kezdődött el egy éve az agorafóbiád. Ha családi, vagy munkahelyi gondjaid vannak akkor az lehetett a kiváltó ok, és nehezen fogsz meggyógyulni, amíg nincs rendben az életed. Jobbulást kívánok neked.
2018. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!