Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Véget akarok vetni annak,...

Véget akarok vetni annak, hogy ilyen vagyok, hogyan “öljem” meg a lelkemet?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny fiú vagyok. Nagyon könnyen tudok sírni ez valószínű régebbi lelki fájdalomtól van az alkoholista apám miatt. Nagyon sokat stresszelek és rettegek a jövőtől. A legtöbbet a barátnőm miatt. Ne értsétek félre nagyon szeretem és ő is engem de én nagyon ragaszkodom hozzá és nagyon sok szeretetre vágyom. Általában megöl a stressz ha arra gondolok hogy lehet következő héten nem fogunk találkozni. Hogyan tudnám “megölni” a lelkem? Én arra gondoltam, hogy minél több fájdalmat próbálok okozni magamnak mert az majd megerősít

2018. ápr. 17. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Neked úgy anblock pszichológusra lenne szükséged, de az is lehet, hogy pszichiáterre.

Nem szégyen az!

Ma már nem is ember a "fejlett nyugaton" akinek nincs pszichiátere.

2018. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne okozz magadnak fájdalmat, mert az csak rosszabb lesz.

Örülj annak ami meg van, a lehetőségeknek és ne nézd mindennek a rossz oldalát.

Valakinek öntsd ki a lelked, h mi bánt. Ne írásba,hanem személyesen. Hidd el sokkal jobban leszel

2018. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
A testedet elveheted de a lelkedet soha! Ekszöszájszbúúk
2018. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat stresszelsz idővel olyan súly nehezedik rád, hogy apátiás leszel, de azt ne akard, mert rosszabb, mintha fájna. Elveszett leszel és nem tudsz mit kezdeni magaddal. Százszor rosszabb, mintha félnél.
2018. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lelkedet vagy szellemedet "megölni" nem tudod. Főleg úgy, hogy az legbelül tud mindent előre. Ha például feladatod ezt így megélni és türelmesnek lenni, akkor a lelked pontosan azt is akarja. Ha ellene teszel, akkor azért lesz rosszabb. Esetleg vesd fel az összeköltözést.
2018. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!