Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lettem? , vagy mi...

Depressziós lettem? , vagy mi történt velem?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban rendesen kijutott a stresszből,pedig akkor nem is éreztem. Pánikbeteg vagyok,amire 10éve ugyanazt szedem. 10mg cipralex,és napi 3X0,5mg xanax. Na most szombat óta teljesen megváltozott minden bennem,körülöttem. Nem vagyok jól,nagyon nem. Borzasztó erős szorongás,félelem,rettegés,izomfeszülés,hányinger,szédülés,gyengeség,nagyon nagyon erős gyomorideg van rajtam. Ez reggel ébredéskor már az első percben jelentkezik. Délelőttöket alig élem túl. Az a legrosszabb. Utóbbi időben nagyon nagyon sokat témáztam a leukémián,elmentem vérvételre,azt hittem megnyugtat ha kiderül hogy nincs ,de mégis rosszul vagyok. Alvásom katasztrófa. Xanax adagomat emeltem,de úgy érzem mintha be sem venném. Ennyire súlyosbodott volna az állapotom,vagy csak a gyógyszer nem hat már? Teljesen ki vagyok borulva,és a testvérem aki minden percben mellettem van,már ő is kikészül lassan. Otthon nem tudok lenni,senkivel nem akarom tartani a kapcsolatot,mert úgy érzem,az is szorongást okoz. Egy hete még teljesen más életet éltem,most mi történt velem?
2018. ápr. 17. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked kéne tudni, hogy mi történt, valami csak történt. A gyógyszer nem hat, hozzászoktál. Pszichológus kéne, mert nem el kell fedni a problémákat kémiailag, hanem kinyomozni az okát és a józan belátásodra hatva átalakítani a gondolkodásmódodat egy stabilan melletted lévő támogató segítségével.
2018. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen történt. Megismerkedtem egy fiúval,de ő annyira erőszakos és akaratos volt,hogy amikor reggel elment tőlem,tisztára bepánikoltam. Azt gondolom,hogy valami köze lehet az állapotomhoz. De létezik,hogy egy személy ennyire hatással lehet a pszichénkre? Ő valahogy nagyon kihozta belőlem....Ideges,és gyomorgörcseim lesznek,ha csak rá gondolok.
2018. ápr. 17. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik, még nagyon friss. Ezt a könyvet becsukod, vége, a továbbiakban nincs helye az életedben. Majd elmúlik. Autogén tréninget kéne tanulnod.
2018. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!