Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok felkelni?

Miért nem tudok felkelni?

Figyelt kérdés

Reggelente mindegy ,hogy mikor kelek nem bírok felkelni.Már ott tartok ,hogy 2 telefont és egy sípolós órát állítok be ,de ugy felkelek és kinyomom őket ,hogy nem is emlékszem rá. Az utóbbi 2-3 hétben ez rendszeressé vált. Mindenhonnan elkésem ha délelőtt kell mennem,vagy már el sem megyek. 2 hete nem voltam iskolában.Félek ,hogy kirúgnak. Hát nem szakszerűen írom ,de közepes fokú depresszió,szorongás és hangulatzavarban szenvedek. Arra szedek is gyógyszert. Vagy valami bajom lehet?

21 éves lány


2010. jún. 12. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:

a gyógyszer miatt szerintem, mert az nyugtató gondolom. am én is elalvós vagyok én a telefonomat és a tv-met állítom be,de nekem is van amikor ez sem használ, de ha a telefonra felkelek van amikor rakok be zenét és attól felkelek. én szerintem azért nem birok felkelni mert nagyon szeretek aludni:D


18/f

2010. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Elöször is nagyon sajnálom,hogy beteg vagy a depresszio nem játék.

Másodszor is,lehet,hogy a gyogyszerek miatt vagy fáradtabb és ezért nem tudsz felkelni.Javaslom,mig szedned kell a gyogyszereket,probálj meg egézsséges élet modot folytatni,és már korán lefeküdni.

De amugy én is régen ilyen voltam,engem sem lehetett reggelente csak nehezen kirobbantani az ágybol.

2010. jún. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is olyan nehezen kelek fel. Beállítom a telefonon az ébresztőt és pontosan egy órát nyomkodom a szundit úgy, h kezemben fogom és közben alszom:S Aztán meg nem is emlékszem rá, h fenn voltam:)


Be szoktam a tv-t is állítani a vivára, ha jó zene van akkor elkezdek rá mozogni és arra általában felkelek:D:D szal én így kelek:P 17/L

2010. jún. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
este készíts magad mellé egy energiaitalt, vagy kávét. reggel, ha felkelsz és ott van a telefonod mellett, akkor azt félálomban is meg tudod inni, onnantól meg már egyenes útad van, hogy ne aludj vissza. ( :
2010. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Ajj more, hoszu volt az az éjszaka!
2010. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

SZia ! Én is ilyen vagyok, megtudod adni az msn címedet ?

Nem felszedni szeretnélek, csak gyűjtök, és megszeretnék ismerni hasonló problémával szemvedő, küszködő embereket.


e-mail címem: norbertb_18@citromail.hu

Msn címedet küld el légyszíves.


Köszi

21 éves srác

2010. jún. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!