Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem élvezem az életet. Szerint...

Nem élvezem az életet. Szerintetek milyen pszihés betegségeim vannak?

Figyelt kérdés
Nincs életem. Ha ezt életnek lehet nevezni akkor is ez 1 sz*r. Antiszociális vagyok nincsenek barátaim, ismerőseim. Mindig álmodozok hogy híres, gazdag vagyok, sok csajt megkaphatok de ha visszajövök a valóságba akkor szembesülök vele hogy 1 senki vagyok. Barátnőm természetesen nincs és már nagyon nőhiányom van ami már odáig fajult hogy képzeletbeli barátnőm van és esténként a takarót ölelgetem ahogy szeretkezünk. Soha nem volt barátnőm és soha nemis volt még hús vér nővel semmilyen dolgom. 1 senkinek tartom magam nincsen szociális életem nem élvezem semennyire az életet 17F

2018. ápr. 21. 03:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Diagnózist csak szakember tud felállítani. A leírtak alapján minimum depressziósnak tûnsz, de ezzel biztos nem mondtam újat. A takarós sztorin szerintem a legtöbb nõtlen tizenéves srác átesik, nem gáz meg semmi.

Antiszociálisnak (vagy aszociálisnak) nem tûnsz mert úgy látom valójában vágysz emberi kapcsolatokra. Hogy introvertált vagy, félénk vagy szociális szorongásod van az más tészta.

2018. ápr. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mert olyanokról ábrándozol, ami egyelőre nem reális. Szerintem ne gyötörd direkt saját magad, egy szakember segítene, de gondolom oda nem akarsz elmenni.
2018. ápr. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%

Teszel valamit azért hogy ne igy legyen?

Emeld fel a kissegged és csinálni kell, nem sajnáltatni magad. Az ön sajnálattal nem érsz el semmit.

2018. ápr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!