Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van-e ebbol a helyzetből kiút?

Van-e ebbol a helyzetből kiút?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van és kezdem feladni az egészet félek, hogy ártok magamnak. 2012 óta vagyok pszichiatrian kezelt beteg. Rengeteg diagnozissal. Bipolaros zavar, skizoaffektiv zavar kevert tünetekkel, alkalmazkodás zavar, nem meghatározott depresszio, reziduális skizofrénia...valahogy mindog sikerult kilabalnom a dolgokbol, de mindig visszaestem. Jelenleg is pszichiatrian vagyok. Kezdem feladni. Aki fontos azt ellokom magamtol. Nem egy kapcsolat ment emiatt tönkre. Ugyerzem egyedül vagyok és senkire se számithatok. Félek ha hazaengednek valami húlyeséget csinalok.
2018. ápr. 22. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is kórházban vagyok. Te melyikben?

Miket szedsz? Használnak? Kicsit több infó kéne, kor, F vagy N, körülményeid stb. Kitartás!

2018. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!