Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagy help! Durván hipochonder...

Nagy help! Durván hipochonder vagyok. Már rettenetesen sok mindent beképzeltem magamnak + ocd-ben is szenvedek ha ez az. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Hererák, vastagbélgyulladás, reflux, halálos megbetegedés... Igen bármilyen tünetem van azonnal az internetre lépek fel, orvoshoz se megyek el, mert mindig elmúlt. + nem is merek elmenni, hiszen félek mit fog mondani.. Volt hogy a szemem akaratlanul mozgott... Jobban utána néztem, kb 2 napig azon aggódtam, hogy mivan ha huntington-kórban szenvedek. szinte már bepánikoltam, hogy 8 v múlva meghalok... Mivel azt olvastam, hogy ha fiatal korba kezdődik, akkor hamarabb meghalunk. Családba senki se szenved ebbe a korba, tehát ez tabu. Volt. Szinte már kívülről fújom a betegségeket. :D Volt ,hogy beképzeltem hogy skrizofén vagyok. Pedig sokan emlegetik, hogy rettenetesen jó memóriám van, mivel nagyon sok mindenre vissza tudok emlékezni. Azt hitted ennyi? Nem... Ez még csak a kezdet. Lehetséges kénszerbeteg is vagyok.. Van egy szám, számomra a négyes. Van hogy adott dolgot négyszer csinálok meg.. Négyszer pislogok, négyszer iszok egymásután, négyszer nyitok ki egy ajtót, négyszer fogok meg valamit, meg ehhez hasonló. Volt hogy olyat is beképzeltem magamba, hogy több személyiségem van. Valamikor elég ingerült vagyok, valamikor pedig normális. A lényeg hogy emiatt eléggé stresszet vagyok.

A napokban azt is beképzeltem, hogy pszichopata vagyok. Szóval ne nézzetek emiatt sík hülyének, de most őszintén leírtam mindent. Tehát halálos beteg vagyok, vagy csak hipochonder? Ha holnapra gyomorrákos lennék, majd írok. :D


2018. ápr. 25. 22:56
 1/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok jelenleg, ezt még ide írom. :D
2018. ápr. 25. 23:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne félj a haláltól, ennyi erővel bárki meghalhatna mégsem félünk tőle.

Aludj inkább.

2018. ápr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hipochonder. Pszichológushoz menj el.
2018. ápr. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne gondolj rá. Èn is mindenèrt AZ internetre nèztem fel ès mindig a legroszabbakat irják. Sokszor bepánikoltam hogy Meg fogok halni mondták is ismeroseim hogy biztos hipochonder vagyok. Bár èn nem viszem tulzasba en is felek AZ orvostol mit mondana. De nem kell rá gondolni se keresetni AZ interneten mert rosszabb
2018. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!