Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, aki kigyógyult a...

Van olyan, aki kigyógyult a depresszióból és szorongásból?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan, milyen módszereket alkalmaztatok? Az antidepresszáns segít?

2018. ápr. 27. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
2%

Az antidepresszáns rontja az értelmi képességeket.

A szex a megoldás,meg az érzések szabadon engedése. Depression=elfojtás/elnyomás

2018. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pszichológus sokat segített.
2018. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én valamennyire javultam annak köszönhetően, hogy másik városba jártam iskolába annyira,hogy boltba már merek menni, meg a városba ide oda, de akkor is szorongok, hogy engem figyelnek meg ilyenek. Teljesen kigyógyulni sosem fogok, már beletörődtem.
2018. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt érzem,hogy állandóan figyelnek. Nagyon utálom,ha engem bámulnak állandóan,mindig az jut eszembe,hogy rossz szándékaik vannak velem szemben.
2018. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha súlyos, akkor soha nem lehet kijönni teljesen belőle, ám ha olyanok vesznek körül, akik elfogadóak, toleránsak, akkor valamicskét lehet rajta segíteni, de a régi sérelmeket semmi nem gyomlálja ki.
2018. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Az én depresszióm párkapcsolat hiányából fakad.

Szóval nekem egy párkapcsolat rá a megoldás.


Neked nem tudom mi okozza és nem tudhatom mi rá a megoldás sajnos.

2018. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ugyanígy vagyok, de ugye azt tudod, hogy egy párkapcsolat nem old meg mindent? Sajnos. Sőt, ha esetleg személyiségzavaros vagy, mint én, akkor még árthat is.
2018. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem, hogy valaha is kigyógyulok belőle, de antidepresszánssal csaknem teljesen tünetmentessé váltam, illetve hamarosan megyek pszichológushoz is, +az életfelfogáson is mindenképpen szükséges változtatni szerintem, meg nekem a sport is nagyon bevált, csak mostanában nem volt rá időm, viszont következő héttől elkezdem majd ismét. :)
2018. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!