Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ritalint szedtem régen,...

Ritalint szedtem régen, szerintetek most is bevegyem?

Figyelt kérdés

6.osztályos koromban kezdtem szedni figyelemhiányos zavar miatt majd utána abba kellett hagynom 8.eleje körül. Most csinálom a jogsit, de már 4.alkalommal fogok vizsgázni, mert figyelmetlenség miatt mindig elhibázok valamit és meghúznak.

Régen negyed szemet kellett szednem

Szerdán lesz a vizsgám szerintetek beszedjem és ha igen, mennyit?


2018. ápr. 27. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem azt mondta az oktató ha egy apró koccanás is lesz vizsgán, vért vesznek és arra ugye többszörösen is rácseszik az ember. Hiszen tudatmódosítónak számít, ami vizsgaelőtt aláírsz hogy nem vettél be... Renőrök tuti nem értékelik majd. (Én xanaxot szedtem annó.)

Amúgy nem hiszem hogy segítene, ha meg mégis akkor se vezethetsz életed végéig begyógyszerezve, hogy ne okozz balesetet...

2018. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Azt kihagytam hogy vizsgán rendőrt kell hívni akkor is ha kicsi a baleset, nekik kell a vérvétel ugye...
2018. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ritalint ne csak vezetés előtt ne szedj!

A pszichiáterek előszeretettel írják fel boldog-boldogtalannak, de mind ez a drog, mind az, aki szedi, egy időzített bomba.

2018. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kávé is tudatmódosító, nem hiszem hogy bármi következménye lenne ha baleset esetén a véredben koffeint találnának. A ritalin sem számít kábítószernek jogilag, a gyógyszer leírásában sincsen benne hogy nem szabad vele vezetni. Recept birtokában nyugodtan szedheted.
2020. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!