Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy rossz hatással...

Lehetséges hogy rossz hatással van rám a marihuána?

Figyelt kérdés
Nem rég szívtam ez volt a 2. alkalmam,az első alkalommal bedepresszióztam de nem egyből,a mostaninál durva szív fájdalmat éreztem,pánikroham illetve üldözési mánia tüneteit éreztem,lehet azért mert depressziós vagyok és antidepresszánst szedek?

2018. ápr. 28. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
A marihuána okozhat depressziós és paranoid tüneteket. Persze attól is függ, melyik fajtát szívtad. Mellesleg tiszta volt? Nem herbált sóztak rád a cigányok?
2018. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Megbízható embertől vettünk és jó minőségűt mivel a barátnőm tök jól érezte magát tőle
2018. ápr. 28. 20:23
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha depresszios vagy, akkor nem csoda. En parszor kiprobaltam, a tobbiek mind tok jol elrohogtek, csak en voltam tole befordulva. Eleg is volt belole :D
2018. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Én kb. 5 évig éltem vele. Az utolsó fél évbe kezdtek jelentkezni fura rosszullétek tőle. Ez kialakulhatott attól is ,hogy itthon illegális, és bujkálni kellett mikor éppen egy cigit szívtunk, meg elég sokszor betaláltak a rendőrök is ami para hatással volt rám, ez így felhalmozódott bennem. Nem azt mondom ,hogy ettől alakult ki a pánikbetegségem, de biztos ,hogy nem tett jót, persze attól is függ ez ,hogy milyen személyiség vagy, mennyire vagy érzelmes stb. Lényeg az ,hogy így ,hogy feltetted ezt a kérdést bátran kijelentem ,hogy neked nem ajánlom ,hogy használd. Másik meg az ,hogy sose tudhatod ,hogy mit kapsz. Volt ,hogy valamiféle fémporral felütött füstöt kaptam, hogy többet mutasson a mérlegen. Ez úgy megviselte a tüdőm ,hogy alig kaptam levegőt utána, és konkrétan halál félelmem lett. Sajnos amíg nem lesz legális addig, zsákbamacska akárkitől veszed. És igen, ott van a fajta is. Van ami, jó depresszíóra, pánikbetegségre, görcsöcs fájdalomra, és sokmás betegségre és bajra. Nagyon sok fajta van és más hatást fejtenek ki. De amíg itthon ez az egész illegál, addig tabu téma sajnos.
2018. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedek antidepit, nincs semmi bajom ha szívok, max ha nem komfortos a hely akkor az zavar, szóval fontos, hogy nyugis legyen a hely ahol szívtok, ami tisztán is teljesen megszokott, fontos hogy jó emberekkel vegyétek körbe magatokat legjobb barátokkal, de ha kell tudjatok egyedül lenni, feküdni egy kicsit. Az is fontos, hogy ne túlzottan feszült vagy depis állapotban csináljátok.
2018. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Fel nem foghatom,h itt mindenki úgy beszél errol a témáról,m a fogmosasról!!!
2018. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 szerintem tök jó válaszokat kap a kérdező. ez a lényeg.
2018. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm aki egy időben fogyasztotta és azért szokott le róla mert észrevette hogy ha rossz kedvében volt és úgy kezdett el fogyasztani akkor még rosszabb lett a kedve. Amikor jó kedve volt és úgy kezdett el füvezni akkor még jobb lett a kedve, szinte madarat lehetett vele fogatni. Amikor semmilyen kedve nem volt, tehát se jó, se rossz, csak simán nyugodt volt akkor szinte semmit nem váltott ki belőle, csak annyit hogy picit lelassult a felfogása.
2018. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát ja, lehetséges.
2018. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Mindig hallgass valami klassz zenét, amit szeretsz. Nem volt sohasem rossz élményem, akármilyen szarnak is indult. :)
2018. máj. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!