Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hosszú távon nagyon káros a...

Hosszú távon nagyon káros a frontin szedése? Tanácsokat tud adni valaki, hogy hogy lehet leszokni. És mennyi ideig tartanak az elvonási tünetek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mekkora adagokban szeded, miért szeded, stb
2018. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy "megszokásból".... Semmi pánikroham... Néha alvás probléma... De ez aggadzt ez a megszokásból....
2018. máj. 5. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Én két évig szedtem elalváshoz napi 0.5 mg-ot, egy hónapja hagytam abba, és semmilyen elvonási tünetem nem volt. Szorongásra kaptam és alvásproblémákra. A teljes képhez hozzátartozik, hogy hat hónapja elkezdtem sportolni és munkahelyet is váltottam egy hónapja.
2018. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.. Én egy kicsit többet szedek két éve én is... De már nem is hat rám.. Ugyhogy belehúzok a leszokásba 36 éves vagyok van két kislányom nem kell ez nekem... Köszi mégegyszer.
2018. máj. 5. 23:07
 5/8 A kérdező kommentje:
A sport nekem is megvan heti négy edzésem van... Munkahely is lesz csak kicsi lányom még nem ovis. Majd szeptemberben..
2018. máj. 5. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki szépen azt a sz.rt, két kislány sokkal fontosabb! Elég érett vagy már, hogy ezt megértsd. Pláne ha nincsenek olyan problémáid, amire szedned kellene
2018. máj. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van nagyon köszönöm ismeretlen jótevő.....
2018. máj. 5. 23:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha többet szedsz, akkor fokozatosan csökkentsd. Egy szemet félbe is lehet törni. Attól függően, mennyi mg-ot szedsz, szerintem 1-2 hónap alatt le lehet jönni róla.
2018. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!