Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos leszek. Még nem...

Öngyilkos leszek. Még nem tudom hogy mivel, valami gyors és egyszerű módszerrel. De nagyon félek a haláltól. Mi lesz utána? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok emos

2018. máj. 9. 00:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Van az a teória,hogy az öngyik nagyon nem jó helyre kerülnek,mert a természettel ellentétben cselekednek,és a lelkük is megragadhat egy síkon.Ha ez nem igaz,akkor se jársz jól,mert ha véletlenül nem sikerül,életed végéig feküdhetsz egy ágyon lebénulva,vagy agykárosodással,így hülyeség minden szempontból ilyet cselekedni.
2018. máj. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Ne öld meg magad. Biztos van számtalan ok hogy élj. Akármi is a bajod, valahogy biztos lehet rajta segíteni. Az öngyilkosság nem megoldás semmire.
2018. máj. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Az első nem mond hülyeséget

De amint örök életedre mozgásképtelenné válsz és a tested már csak arra lesz jó, hogy a vérkeringésed ne álljon meg, akkor majd nem fogod ám tudni megölni magad.

2018. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mellanka válasza:
83%
Az utolsó pillanatban mikor már nem tudsz mit csinálni, meggondolod magad. Az agyad ösztönösen rákapcsol a túlélésre. A katolikus vallás szerint az öngyilkosság is gyilkosság. Hidd el, sosincs akkora baj, hogy megöld magad. Inkább keress egy helyet, ahol egyedül vagy, kisírhatod magad, és átvészelheted ezt amiben vagy. Mert ha azután nem lesz semmi, akkor kihagytad az életnek a jobbik részét. Kihagyod az őrült szerelmet, kihagyod a gyermeked első szavát, kihagyod mindazt, amiért érdemes élni. Ha elrontod az öngyilkosságot, akár egy életre nyomorékká teheted magad vele. Megéri ez? Azok akik miatt megtennéd, vajon sírnának utánad?? Csak azokat vinnéd depresszióba, akik tényleg szeretnek. Ne bántsd őket, ne bántsd magad. Kérlek.
2018. máj. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

Ha tényleg így van ahogy leírtad, akkor köszönd meg az utolsónak hogy komolyan vett.

De ne sajnáltasd magad, mert azzal nagyon kínos helyzetbe tudod hozni magad (nyilván nem itt, névtelenül)

2018. máj. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Ne csináld. Mint előttem is írták, az utolsó pillanatban bekapcsol az életösztön, és akkor már nagyon rossz lesz, hogy életben maradnál, de nem tudsz. Közhelynek hangzik, de mindig van kiút, bármi is a problémád, biztosan van rengeteg olyan ember, aki sokkal súlyosabból mászott ki. Keress pszichiátert.
2018. máj. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát ha félsz ha haláltól akkor nem leszel öngyilkos. engem amikor visszatartottak én azt az egy kiutat láttam és nagyon vártam...
2018. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
d eegyébként nem éri meg. főleg nem a te korodban.
2018. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Csak ne a vonat elé. Utálom ha másfél órát késik.
2018. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél öngyilkos!
2018. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!