Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merem elmondani a pszichol...

Nem merem elmondani a pszichológusomnak, hogy hónapok óta az öngyilkosság gondolata gyötör?

Figyelt kérdés

Ezért kerestem fel pszichológust, de nem tudom elmondani...

Sokszor kerültem padlóra minden téren, egyfolytaban az jár a fejemben, hogy így megszabadulhatok a gondjaimtól, de.. úgy gondolom, hogy ez nem tartozik másra...

Mit tegyek?



2018. máj. 9. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Írd le egy levélben és add oda neki.
2018. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus pont azért van, hogy segítsen. Az öngyilkosság nem játék, komolyan kell venni. Akármilyen nehéz, el kell neki mondanod.
2018. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki! Nem lesz baj, ettől nem fogsz kórházba kerülni vagy ilyesmi, csak akkor ha megpróbálod meg is tenni...
2018. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jedwardlove válasza:
100%
Szia! Nyugodtan mondd el neki. Könnyebb lesz utána, hidd el. De nekem is írhatsz nyugodtan privát üzenetet, ha rosszul érzed magad, vagy csak beszélgetnél valakivel. Én hiszek abban, hogy minden probléma meg tud oldódni, és te is ezt szeretnéd, hisz ezért kerested fel a pszichológust, aki nem ítélkezik,hanem segít. Csak hagyd, hogy segíthessen.
2018. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Tavaly én is így voltam, de nekem nem kellett elmondani.... Magától rá jött 1 hét alatt, nem evet meg.... Egyébként tudom, nehéz az ilyet elmondani, de bátorság! Valószínűleg sok ilyet halott már, és ha jó szakember aki már valószínűleg sejti is.
2018. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!