Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van esélyem arra, hogy bipolár...

Van esélyem arra, hogy bipoláris vagyok?

Figyelt kérdés
Kb két hete annyira megváltozott minden. Még örültem, tök jól éreztem magam, jól tanultam ( egy mélypont után) és végre minden tényleg tökéletes volt. Aztán teljesen hirtelen, megváltozott bennem valami, és olyan szomorúnak éreztem magam. Képtelen vagyok tanulni, nem ragadnak meg a fejemben a dolgok, sokat alszom, de mindig fáradtnak látszom, és annyira rosszul érzem magam. Nem tudom elmagyarázni a szüleimnek, mert ők is csak azt látják, hogy nem olyan rég még boldog voltam, és energiával teli, és minden a legnagyobb rendben volt, most meg a teljes ellenkezője. Egész nap a szobámban vagyok, a barátaim eltávolodtak tőlem, mert már nem vagyok annyira pozitív, mint amit megszoktak, és apánam fel sem tűnik, hogy valami baj van, csak az, hogy rossz jegyeket kapok. Csak azt akarom, hogy vége legyen. És szeretném, ha valaki megmondaná mi bajom, mert ez maga a pokol. Sírógörcs, dühkitörés, sírva nevetés. És mintha az agyam letompult volna

2018. máj. 9. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább depi mint bipoláris zavar
2018. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Történt mostanság haláleset, szakítás, válás a közeledben?

2018. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem
2018. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem történt semmi rossz, minden olyan, mint régebben, csak én nem
2018. máj. 13. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!