Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire beteges ez nálam?

Mennyire beteges ez nálam?

Figyelt kérdés
Van egy játék hasonló a sims-hez és családot lehet alapítani mennyire fura,hogy pl születik egy gyerekük xy és én jegyzetbe kitalálok egy évszámot,hogy pl 1902 november 20-adikán született 2 évvel később pedig a húga/öccse és így tovább ez baj?
2018. máj. 9. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

melyik ez a játék?

simsben én is csak gyereket csináltattam meg családokat zúztam szét, megdugattam a bejárónőt az apával aztán a fiával :D

2018. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem érzem a problémát...
2018. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?

Én simsezek. Konkrét, részletes sztorit találok ki mindenkinek, akivel játszom.

Pedig én aztán nem vagyok már gyerek, normális, dolgozó nő vagyok, férjjel.

2018. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is egész történeteket, karaktereket szoktam kitalálni a Sims-ben. Meg néha ott élem ki a perverz vágyaimat, szóval szerintem nincs semmi bajod. :D
2018. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D virtual families 2 telón szoktam játszani.
2018. máj. 9. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer sims 3-ba egyik ferfinek 70 gyereke lett... az osszes csajjal osszehoztam akivel csak tudtam igaz cheattel :DD
2018. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!