Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás-pánik-depresszió....

Dreams and dreams kérdése:

Szorongás-pánik-depresszió. Ezek egymásnak édestestvérei, rokonai.2 éve tart. Hogy tudom leküzdeni?

Figyelt kérdés
Antidepit Faxiprolt szedek napi egy szemet, nyugtatót szedek, Clonazepámot (Rivotrilt) napi 1 mg-ot. Csökkentem nagyon pici mértékben a nyugtatót. De nagyon fáradtnak érzem magam és olyan mintha valami szívná le az energiámat. A fejem nehéz, zsibbad, ég, lüktet. Szédülök, remegek és hányingerem van, a mellkasom feszít. Mi a megoldás?
2018. máj. 10. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mióta szeded?
2018. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a nyugtató tök felesleges a másik mellé. Régebben én is zsedtem 2 évig rivotrilt ilyenekre, de végül miután abbahagytam, saját magam tudtam megoldani a problémám. Elkezdtem túlterhelni magam edzéssel. Leginkább futás, biciklizés. Egészséges étkezés, meditáció, meg betábláztam a napom, hogy mikor mit csinálok majdhogynem percre pontosan, és tartottam magam hozzá. Fél év alatt megszűnt minden. Ill ha vissza is jön, nagyon gyorsan lefut.
2018. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2016. 08.hó óta szedem.

Jártam már pszichológusnál,pszichiáternél, kineziológusnál, de nem segitettek igazából.

De a gyógyszert nem merem elhagyni egyszerre,mert nagyon veszélyes dolgokat irtak róla.

2018. máj. 10. 13:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked szokott olyan lenni, hogy mintha a fejedbe áramlana a vér, és ettől megszédülsz egy pillanatra? De nem ilyen tipikus szédülés, csak így a fejedben.
2018. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ilyen véráramlás-szerű nem szokott lenni, hanem zsibbadó, néha égő, vagy lüktető és többször nehéznek érzem.Persze nem hiszem hogy a sok ész miatt olyan nehéz.

Te milyen gyógyszert szedsz?

2018. máj. 10. 15:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Tud valaki privát üzenetben segíteni?
2018. máj. 11. 10:55
 7/8 anonim ***** válasza:
A "küzdés" csak értelmetlen erőlködés, ez erőből nem megy. Szakszerű terápiával viszont gyógyítható.
2018. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mit értesz pontosan szakszerű terápián?

Kifejtenéd kérlek?Köszi

2018. máj. 12. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!