Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Theta Healing mennyire...

A Theta Healing mennyire segíthet erős szorongás elmulasztásában és akár az erre szedett káros gyógyszerek (benzodiazepin családhoz tartozó nyugtatók) letételében?

Figyelt kérdés
Kisgyerekkorom óta erős szorongásokkal küzdök,melyek fizikai tünetekben is erősen megnyílvánulnak.Sajnos néhány éve már mindenben (munkámban...stb) olyan szinten akadályoztak,hogy nyugtatókat (Frontin,Rivotril orvosi felügyelettel) kezdtem el szedni.Ezek adagja egyre csak nő,a pszichoterápia nem hozott eredményt.

2018. máj. 11. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ismerem a Theta healinget sajnos! :(
2018. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Több éve kezelek ThetaHealing-gel. Nagyon ajánlom, hogy próbáld ki! A szorongásodnak sok oka lehet. Nem biztos, hogy egy kezelés után elmúlna a szorongásod, de még az is lehet. Ha gondolod, írj rám privátban.
2018. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. azt tudja, mint az agykontroll. Végezz el egy agykontroll tanfolyamot, csináld amit tanítanak, és le fogsz jönni a gyógyszerről meglátod. Ne másoktól várd a gyógyulást, hanem saját magadtól.
2018. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én azt ajánlom,hogy beszélgess el egy csikung,vagy egy transzcendentális meditáció oktatóval.

Azt nem tudom,hogy mennyire segít a théta.Biztos segít az is.

2018. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha még olvasod, hidd el semennyire sem segít sőt! Óvakodj az ilyen kitalált pénzhajhász baromságoktól. Nekem tönkretette az egész életemet. A házasságom is tönkrement. Olyan mélyen fekvő problémákat hoz a felszínre, ami egyszerűen nem tudsz már feldolgozni. Nem tudsz vele mit kezdeni, az életed kín és gyötrelem lesz. Teljes agymosás.
2018. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!