Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság, a sokadik ilyen...

Joskaaparaszt kérdése:

Öngyilkosság, a sokadik ilyen téma. Segitség?

Figyelt kérdés

Szóval... Nem tudom ide leírni fél életemet mit miért és sok információm van a témával kapcsolatban. Nem azért írok hogy ítélkezzetek felettem, csak a segítségeteket akarom kérni, hátha valaki tud okosat mondani...

Szóval...

- Meghalt a nővérem

- Eladósodott vagyok

- Egészségem romokban, ritka ízületi betegség.

- Depressziós vagyok, folyamatos stressznek érzem életem minden óráját...

De írjak valami intelligenset is:

- Van szép feleségem és szeretem

- Van szép kislányom őt is szeretem


De:

Úgy gondolom nem tudok nekik eleget tenni hogy a jövőjüket biztosítsam, szerintem egy gazdagabb egészségesebb férjjel ők boldogabbak lennének, félek elrabolni az ő éveiket... Félek a kudarctól.


Ez rendkívül bonyolult elmagyaráznom mert én sem értem, de sok a gond... Én soknak érzem.

Nem határoztam még el, de 10 évesen jutott eszembe először az öngyilkosság gondolata mikor rendszeresen vertek otthon.

Nem kértem még segitséget senkitől

Az a kérdésem mi a véleményetek az altató túladagolás+zacskó szigetelőszalag módszerről? Vonattol félek, mivan ha megcsúszik és mégsem halok meg?

Én komolyan gondolom a kérdésemet, kérlek ne töröljétek...



2018. máj. 13. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Képes lennél gyerek mellett megölni magad? Grat. Undorító ember vagy. Mások rosszabb körülmények között élnek mint te. Menj el orvoshoz és kezeltesd ki magad, szerencsétlen gyerekedet meg sajnálom hogy ilyen önző apja van
2018. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Ne tedd tönkre a feleséged és főleg a kislányodat! Nekem öngyilkos lett az öcsém 20 éves korában, tönkrevágta a családunkat és a fiatalságomat. Hát köszi. Kur....vára nem érdekel, hogyan ölöd meg magad, bár azt jó ha tudod, hogy az öcsém elindult hazafelé, meggondolta magát, de már nem ért haza...Ami érdekel, hogy a kislányod előtt még ott egy egész élet, nincs jogod tönkrevágni. Nem mindegy, hogyan és mikor halnak meg a szeretteink: az öngyilkosság és a gyilkosság feldolgozhatatlan a család számára.
2018. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kértem még segitséget senkitől"


Kérlek, tedd meg most! Keress fel egy szakértőt. Gondolj a gyönyörű szerető feleségedre és a kislányodra!


Sokkal nehezebbé tennéd az életüket azzal, ha már nem lennél, hidd el, sokkal boldogabbak egy kevésbé gazdag és kevésbé egészséges férjjel/apával, mint nélküle lennének.

2018. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Ne törődj az ilyen taplókkal mint az első 2 válaszoló. Az ilyenek fel se fogják,miről beszélsz.
2018. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Faszikám! Akárhogy fáj a lábad, FÉRFI vagy, és annak kell maradnod! A feleséged és a kislányod azért vannak, mert FÉRFI vagy! Eredményt értél el, teljesítetted a kötelességed, ÉRTÉKES vagy.


A nővéred meghalt? Ez szomorú, és ezen sajnos senki nem tud segíteni. De nem utánahalnod kell, hanem őrizni az emlékét.


Eladósodtál? Na és? Én is. Mindenki. Olvasd el a végrehajtási törvényt. Az otthonodat, a mindennapi élethez szükséges tárgyaidat nem vehetik el. Nyiss bankszámlát offshore bankban, tedd oda a pénzed, ami van, aztán követelőzzenek, ha akarnak. Belőlem tizenakárhány éve akarnak kisajtolni milliókat mindenféle kamu bírósági ítéletekkel meg APEH-végzésekkel, de szarok rá. Küldözgetik a csekkeket, mintha érdekelne.


Egészség? Igen, az szar ügy, ha nincs. De ettől te még nem vagy szar!


Figyu, ha az Internet Explorernek van pofája megkérdezni, hogy akarod-e, hogy ő legyen az alapértelmezett böngésződ, akkor te se értékeld le magad!


A feleséged meg majd szól, ha el akar menni. De nem akar! Különben már elment volna. Hűséget fogadott neked, nem igaz? Fogadd el a hűségét!


Legyél FÉRFI, még ha romokban vagy is! Egy halottal nem megy a családod semmire, és neked se lesz jobb.


Az ízületeidre különben próbálj meg füvet szerezni. Mármint igazi marihuánát. Csodákra képes. Itt, Kanadában mindenki azzal kezeli a fájdalmait.

2018. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

22 éves lány vagyok autista, depressziós kényszerbeteg és bulémiás. Engem csak a szüleim, leginkább az anyukám tart vissza, de egyre rosszabb események jönnek az életemben, mindenki szid engem szóval ki tudja meddig bírom.

Egyébként meg a te életed az a te életed. Más nem kötelezhet maradásra, ugyanakkor gondold át még egyszer mekkora fájdalmat okoznál nekik ezzel. Tudom, ördögi kör..

2018. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem bulémia hanem bulímia
2018. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor az ;) most jobb a napod?
2018. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Haver. Ne mar. Csaladod van. Gondolj bele nekik milyen szar lesz utana. Amugy is egyszer elpatkolunk. Hova sietsz? Hozd ki a legjobbat az eletedbol. Szerintem nem hiszel magadban. Ebbol kell kiindulni. Tudom ez egy eleg elragott szoveg, de ha megtanulod pozitivan kezelni a negativ helyzeteket, akkor legyozhetetlen leszel. Ha viszont megolod magad, akkor onzo vagy. Ennek nincs pozitiv oldala. Mindenki szarul jar a kornyezetben. En csonka csaladban nottem fel, es nem kivanom senkinek. Nincs olyan mely godor amibol nem lehet kimaszni. Hidd el. En is voltam padlon parszor. Akkor vagy eros ha fel tudsz allni. Most megismetlem sajat magam:

Hova sietsz? Egyszer lejar a te idod is. Ne vedd ennyire komolyan az eleted. Hidd el vannak olyanok akiknek sokkal rosszabb.

2018. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A problémák azért vannak hogy megoldjuk őket, nem azért feladjuk, gondolj a kislányodra meg a feleségedre mennyire hiányoznál nekik, többet nem tudnátok beszélni.Ne add fel szükség van rád!
2018. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!